Question Looking for a vendor Nabh4,p2np pasūtījums polland EU_EU , droši ?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Sveiki, puiši. Es dzīvoju un strādāju ES. Es vēlos iegādāties šos divus savienojumus ES. Vai nav problēmu pasūtīt 10 kg iepakojumus no šiem uzņēmumiem? Es labprātāk gribētu iegādāties no godīga dalībnieka. kas, rūpīgi iepakotu un vienmēr krājumā, nosūtītu man to slepeni.
 
Solution
Hello, first of all, follow our rules and don't post same question in several topics. It is spam.
About your question, visit BB Listing and ask from suppliers. There are several supplier of P2NP and NaBH4 in EU.

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
10 kg tieši? tas ir riskanti imo, jums ir viltots vārds, viltota ID karte vai smtg, lai būtu anonīms? jums ir anonīma adrese ect?

Manuprāt, jums ir nepieciešams, pirms veikt pasūtījumu, lai redzētu, kāds mainīgais var jūs publiskot, jums ir nepieciešams redzēt katru mainīgo un redzēt katru veidu, ja jums nav viltus vārds, viņi varbūt var jūs izsekot vai smtg, bet, ja viņi jūs izseko, jūs ieliekat viltus adresi? jums ir slēptuve, kur paslēpt savu mantu? jums ir attaisnojums par jūsu ķīmijas lietām? jūs esat zināms policijai?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveiki, vispirms ievērojiet mūsu noteikumus un neievietājiet vienu un to pašu jautājumu vairākās tēmās. Tas ir surogātpasts.
Par savu jautājumu apmeklējiet BB Sarakstu un jautājiet piegādātājiem. ES ir vairāki P2NP un NaBH4 piegādātāji.
 
Solution

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Es atradu idejas par slepenu piegādi, viltotu adresi, daudzi cilvēki rakstīja par savu pieredzi forumā. Es gribētu, lai šeit forumā būtu pieklājīga privātpersona (ES), kurai tas pieder un kas to pārdod. kāds?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Visi BB sarakstā iekļautie pārdevēji ir pieklājīgi. Jūs varat tieši viņiem jautāt par mirušiem reaģentu pilieniem vai viltotiem adresātiem. Esmu pārliecināts, ka viņi jums sniegs vērtīgu padomu.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
atvainojiet, ka nevarēju izdzēst savu otru jautājumu. paldies par atbildi
 
Top