Question Metedrona sintēze

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Nepieciešama steidzama palīdzība.
Vakar izveidojām nelielu pirmo partiju. Karsēšanas un maisīšanas laikā mēs nesaņēmām nekādu produkta iekrāsošanos. Tas tikai nedaudz mainīja krāsu uz gaiši brūnu/dzeltenu un pēc tam uz pienainu.
Īss stāsts, un, lūdzu, nesmieties. Pēc vārīšanas un maisīšanas produktu ievietojām saldētavā. Apakšā bija tik maz produkta, un neapmierinātības dēļ es sāku skalot visu šķīdumu vispirms ar acetonu un pēc tam ar destilētu ūdeni. Sāka veidoties ļoti skaisti izskatīgs kristālisks produkts. Šorīt pēc tam, kad atstājām to nožūt, to pārbaudījām, un tas deg kā ellē. Mūsu pilsētā nekur nevarēja dabūt nekādu ķīmisku PH indikatora papīru, un vienīgais, ko man izdevās dabūt, bija lakmusa papīrs. Pārbaudot produktu, tā PH rādīja no 5 līdz 6. Tad mēs nolēmām mēģināt likvidēt apdegumu, kas, iespējams, ir no sālsskābes, tad es pievienoju nedaudz nātrija hidrogēnkarbonāta CP, kas padarīja lakmusa PH papīru tumši zilā krāsā. Godīgi sakot, mēs nevēlamies zaudēt atlikušo produktu. Vai ir kaut kas, ko mēs tagad varam darīt, pirms sākt visu no jauna? Produkts ir sniegbalts un ļoti ļoti spīdīgs kā dimanti, un pēc žāvēšanas tas ir ļoti smalks pulveris. Lūdzu, palīdziet steidzami, ja iespējams.
 
Top