Question Metkatinona sintēze no propiofenona

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Sveiki, kolēģi pētnieki,

Es domāju par šī projekta uzsākšanu, bet pirms dokumentēšanas man ir jāizvēlas veids, kā es halogenēšu ketonu.
Varianti, no kuriem es varu izvēlēties:


1. I/CuO - bet, tā kā jodobromopropiofenons ir šķidrums, man var būt grūti ekstrahēt/attīrīt ketonu, kas var izraisīt slikti iekrāsotu produktu, es domāju, ja es filtrētu Cu nogulsnes un reaģētu šķīdumu ar nātrija tiosulfātu, vai tas noņemtu spēcīgo joda krāsu un nesabojātu manu dārgo joda atomu.

2. N-bromosukcinimīds/pTSA GAA vai N-bromosukcinimīds/Amonija acetāts EtOAc, vai es varu iegūt savu bromopropiofenonu, kas ir gatavs etil acetātā Sn2 reakcijai.

3, Br2 DCM - visvienkāršākais, bet toksiskākais veids, un man pie rokas nav broma, es to nedarīšu, bet man tomēr ir jādod nauda, bet man ir pieredze tikai ar DCM Sn2 reakcijā, un es nezinu, cik labi tie reaģē, piemēram, ar EtOAc kā šķīdinātāju.

Letss see how is your opinion on the halogenation which way do you preference, why and which one woud you use if your haloketone is liquid.
Iepriekš paldies :))
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
apskatīt rodijs pārbaudīt, kas tur stāv tālāk dokumenti citas metodes es nekad neredzēju
 
Top