Question Metamfetamīna sintēze no acetaminofēna?

Waltuh Black

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Vai kāds ir mēģinājis sintezēt metamfetamīnu no acetaminofēna, Es skatījos dažādus opiodus un nonācu pie acetaminofēna. Abas vielas ir ļoti līdzīgas, vai kāds zina, kā sintezēt metamfetamīnu no acetaminofēna?
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
N-(4-hidroksifenil)acetamīds nav ketons, tas ir amīds, jo NH grupa atrodas oglekļa vietā. Turklāt aromātiskajā benzolā ir hidroksīda grupa. Tas nav fenil-2-propanons, kas ir ketons. Ja nezināt organiskās ķīmijas pamatus, atgriezieties ķīmijas stundās. Jūs pat nezināt, kas ir stimulanti un opioīdi! Jūs esat tik blīvs, ka dzīvsudrabs izskatās mazāk blīvs.
 

Waltuh Black

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Es esmu šeit, lai apgūtu organisko ķīmiju, man nav pieejamas šādas nodarbības
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
WABnJxP2uj
OH daļa padara to par etiķskābi, NH2 - par acetamīdu, bet CH3 daļa - par acetonu. Pievienojiet aromātisko benzola gredzenu, un tas būs fenilacetons. Organisko ķīmiju ir labi mācīties. Ir labi barot smadzenes ar zināšanām. Zināšanas dod gandarījuma sajūtu, kad veicat eksperimentus vai kaut kas izdodas. Breaking Bad ir foršs seriāls. Viņš gatavo narkotikas, nogalina savus ienaidniekus un izšķīdina ķermeņus īpašā skābē. Ātrums ir satriecošs.
 
Top