Question Mefedrons pret kokaīnu, tirgus gudrība?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Tāpēc ASV es varu droši apgalvot, ka lielākā daļa nav dzirdējuši, nemaz nerunājot par mefedrona izmēģināšanu. Tomēr šķiet, ka tas tomēr ir potenciāls kokaīna konkurents.

Mani jautājumi ir, kā pārvarēt cilvēku bailes no nezināmā, slikto "dizaineru narkotiku" slavu ASV un izveidot mefedrona potenciālo tirgu ASV?

Šķiet, ka tas ir gatavs, lai to izmantotu. Mefedronu nepārbauda narkotiku suņi. Pagaidām policijas rīcībā nav neviena fizikālā testa (tādu, ko policija nēsā līdzi). Jums ir nedaudz laika, ja tas ir jēdzīgi, pirms lielās acis sāks meklēt.

Vienīgais veids, ko es varu iedomāties, ir piedāvāt labu produktu un izsūtīt cilvēkiem tonnām paraugu, piemēram, simtiem, lai cilvēki varētu to izmēģināt un sajustu tā garšu. Turklāt, ņemot vērā dzīves dārdzību, ja tas būs par pieņemamu cenu, cilvēki daudz labprātāk to atļausies.

Ko domājat?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Jums nav jāpiedāvā tik daudz paraugu vietējā ielas tirgū. Jūsu klienti zina viens otru. Ja viens pastāsta otram, tā pietiek. ja jūs domājat, ka jūsu materiāls ir glābjams, dodiet saviem draugiem testu. Viņi parunās ar citiem, un kādu dienu pie jums ieradīsies jauni klienti.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
4-MMC nav tas pats, kas kokaīns.
Insuflējot tam piemīt stimulējoša iedarbība ar ļoti lielu atkārtotas devas piespiedu iedarbību, bet ļoti vienmērīgu.
Ja to lieto iekšķīgi, tam ir daudz spēcīgāka empatoģenētiskā komponente un zemāka atkārtotas devas piespiedu iedarbība.

Ir pētījumi, kas liecina, ka 4-MMC sajaukšana ar amfetamīnu, metamfetamīnu un MDMA ievērojami palielina to visu neirotoksicitāti.

4-MMC būtu jāpozicionē kā patstāvīgs, saudzīgs aizstājējs, nevis AUGENTS, īslaicīgai lietošanai (nedēļas vakaros?) un kā mazsaistīts MDMA aizstājējs.

Jury joprojām nav noskaidrojuši, cik bīstamas ir šīs vielas, tāpēc masveida pārdošanas apjoma pieaugums jūsu reģionā var palīdzēt iegūt atgriezenisko saiti par šo jautājumu.

Kā saka @xile, izdaliet dažus paraugus, šie cilvēki izplatīs informāciju.
Tas ir jautrs, neprasīgs produkts, kas tīri labi iederas tajā pašā vietā, kur kokss, un maksā tikai daļu no šīs cenas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Es ļoti nopietni domāju, kur es to iegādāšos. Nevienam tā nav, un prekursori ir grūti iegūstami. Kokaīna tīrība tur, kur es atrodos, ir neticami neuzticama. 100 dolāru par gramu ir zādzība par kārtīgu kokaīnu, un, kad cilvēki man pasaka lētāku cenu, es vienkārši paskatos garām, jo zinu, ka tas ir atkritumi, pat neskatoties.
Ir pienācis laiks atrast kokaīna aizstājēju. Īpaši tādu, ko var smēķēt un kam ir neticama eiforija. Es sēžu šeit, darot 5-10 hotbox stila rips no šī metamfetamīna vienā reizē, un tas nekonkurē ar 1 hit krekas eiforijas departamentā.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
daudz līdzīgāks reālais kokaīns var būt 4fluorokokaīns
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Jā, un, pamatojoties uz maniem pētījumiem, daži elementārie cinka elementi varētu un nedaudz karstuma varētu to dehalogenēt. Ļoti iespējams
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Jā, šos grignardus ir vieglāk sagādāt nekā izgatavot 🤷ja jūs trāpot arekolīnu (primārais alk. Betelriekstos ), tas kļūst par "kokaīna analogu", uzminiet, kuru?! Jūs, iespējams, domājat "sūdi, cilvēk, nosaukt kokaīna analogus no galvas? Uh WIN 35... UH, GRW🤔.. TROPARIL! 4-FLUROKOKAĪNS...".
Tas ir paxill🤷, bet vai jūs zinājāt, ka viņi (ķīmiķi u.c.) pamato savus 5ht atpakaļsaistes inhibīcijas mērījumus kā tiešu salīdzinājumu ar peroksotīnu (paxill), tas ir standarts, ar ko salīdzina CNS narkotikas.
 
Top