Question Maksimālais sintēzes/ražošanas apjoms vienam cilvēkam?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Mani interesē, cik liela var būt viena cilvēka laboratorija un cik lielu daudzumu, ņemot vērā svaru, tā var apstrādāt, ja tajā strādā tikai viens cilvēks. Konkrēti amfetamīni

Ir veca, internetā viegli atrodama lapa par metamfetamīna ražošanu lielos apjomos, kurā, šķiet, varēja apstrādāt dažus kilogramus vienlaicīgi.

Interesanti, cik lielu daudzumu var iegūt bez mehanizētām iekārtām, piemēram, iekrāvēju un stikla vai tērauda reaktoriem.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Jēzu Kristu, no kurienes visi šie cilvēki nāk?

Vai jums ir kāda darba pieredze?

Jūsu jautājumi ir atkarīgi no personas, kas veic uzdevumu.

Viens cilvēks var apstrādāt tikai 100 g, cits 2 kg.

Vienkārši sāc lasīt mēģini un noskaidro.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Tas, protams, ir atkarīgs no cilvēka pieredzes, zināšanām utt. Taču noteiktā brīdī radīsies fiziski ierobežojumi, kas vai nu prasa vairāk cilvēku, vai arī elektrisku aprīkojumu.

Lai varbūt būtu kodolīgāki, pieņemot, ka cilvēks ir vidējais ķīmiķis, kāds ir vispārējais maksimālais izmērs, ar ko viņš var tikt galā sintēzes procesā? Pēc manas meklēšanas šķiet, ka tie ir daži kilogrami.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Viss, protams, ir atkarīgs no zināšanām, sintēzes metodes un prekursoriem. Vienas dienas laikā var pagatavot gan 100 g, gan 100 kg.
Tāpēc jums ir konkrēti jānorāda... kādas telpas jums ir un kāds budžets jums ir, lai ieguldītu prekursoru un iekārtu iegādē.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Šajā jautājumā es došu jums šaubu priekšrocību.

Piemēram, es pats neesmu ķīmiķis. Taču manā ikdienas darbā man ir jābūt ļoti organizētam, patstāvīgam un augsti izglītotam.

Ar savu pašreizējo iekārtu es varu saražot 1,5 kg katru dienu.

Ja es ieguldītu līdzekļus lielākā laboratorijā ar vairāk iekārtām, neskaitot ķīmisko reaktoru, es varētu saražot 5 kg katru dienu.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Burtiski tonnas, ja jums ir vieta daudzstāvu 2-4 tonnu reaktoram. tomēr jums būs jābūt fiziski piemērotiem, būs daudz kāpšanas un nokāpšanas pa kāpnēm vien.
 
Top