Looking for a vendor LSD pārdevējs Šveicē

hanslihansli

Don't buy from me
New Member
Joined
May 20, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Hei, puiši
Es meklēju LSD endoru LSD Šveicei. Jāakceptē bitcoin vai līdzīgi kriptovalūtas. Izplatīšana pa pastu (Šveices iekšienē, nevis sūtījumi uz ārzemēm).

Kā/kur es varu kādu atrast? Vai ir vieta, kur es varu satikt pārdevējus no visas pasaules?

Paldies.
HansliHansli
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Es precīzi nesapratu jūsu pieprasījumu - vai jūs meklējat LSD piegādātāju, kas atrodas Šveicē, vai arī jūs jautājat, kur var atrast/ iegādāties LSD no Šveices piegādātājiem?
 

hanslihansli

Don't buy from me
New Member
Joined
May 20, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Es vēlos iegādāties no Šveices pārdevēja
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Vai jau izmēģinājāt piegādātājus par visbiežāk sastopamajiem DNM? Es nesen nepārbaudīju viņu blotterus, bet pašreizējie pārdevēji ir pazīstami ar vairākiem citiem legāliem produktiem, parasti LSD blotteri ir legāli - nav lielas jēgas taisīt viltotus blotterus ar LSD analogiem (tukšs aizliegums visiem analogiem neatkarīgi no Šveices) vai kā daži šaubīgi pārdevēji darīja pirms dažiem gadiem, LSD vietā liekot NBOME.

Blotteri tik un tā ir tik viegli slēpjami, ka neredzu lielas problēmas, pasūtot no citām ES valstīm, pilnīgi plakana aploksne, kurā ir blotteru lapa.. ir smieklīgi mazs %, ka tiks pārtverta.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
vai jūs saņēmāt sandoz aizliegumu?
 
Top