Question LSD laboratorijas aprīkojums?

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Sveiki!
Vai varat man ieteikt, kādas laboratorijas iekārtas ir nepieciešamas LSD ražošanai?
Mēs tikai vēlamies aprēķināt laboratorijas izveides cenu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Pienācīga magnētiskā maisīšanas plīts un papildu magnētiskā maisāmā plate bez sildīšanas nav obligāta, bet palīdzēs, ļoti ieteicams ir rotācijas iztvaicētājs un vakuuma avots, faktiski vakuums ir obligāts (ir ūdens sūknis vai aspirators mīkstam vakuumam un eļļas sūknis stipram, bet membrānas sūknis ir labākais ķīmijā), inerta atmosfēra arī ir laba ideja, lai būtu droši un iegūtu lielāku iznākumu, stikla trauki ir garāks saraksts, bet es iesaku iegādāties standarta komplektu un statīvus ar skavām, kam vēl būs atsevišķi jāpērk vispārīgie stikla trauki (spainīši un erlenmeijeri).... tas ir tikai staraight no tā, ko es varu pateikt, bez pūlēm skrupulozitāti laboratorijas dizains. Ir arī citas lietas, piemēram, tvaika nosūcējs, kas jums būtu jākonstruē, ja nevēlaties iegādāties īstu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Jāuzsver, ka šo nevajadzētu mēģināt veikt kā pirmo ķīmijas projektu, jo tas, visticamāk, būs apbēdinoši neveiksmīgi un, galvenais, tiks izšķērdēti daži materiāli, pret kuriem jāizturas ar cieņu. Pastāv šī modernā sintēzes metode, bet tai joprojām ir nepieciešami diezgan mēreni vai padziļināti priekšstati par to, ko jūs darāt. Neaizmirstiet par toksicitāti, negadījumiem, sarkano gaismu un, vēlams, pēc pasūtījuma izgatavotiem sarkaniem stikla traukiem. ĶĪMIJA IR TRĪDS, tāpēc jūs strādājat, sākot no mēģenes.
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Ja mēs iegādājamies īsā ceļa destilāciju, vai varam izlaist rotācijas iztvaicētāju? Kādas ir arī šīs iekārtas īpatnības/jaudas? Vai mums nav nepieciešama arī vakuuma krāsns?Paldies par detalizētu atbildi! Liels paldies!
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Vakuuma krāsnis ir ārkārtīgi dārgas, un to nepieciešamību var viegli apiet, ir arī citi veidi, kā piemērot vakuumu karsēšanas laikā, lai gan tie ir mazāk ērti.
Runājot par rotējošo iztvaicētāju, tie ir ļoti noderīgi, ja tiek apstrādāti lieli šķīdinātāju apjomi, kas ātri jāiztvaicē, bet tāpat kā bez vakuuma krāsnīm var iztikt. Vispirms es izveidotu pamata laboratoriju, ar kuru var veikt reakcijas argonā vai slāpeklī, un tikai tad, kad esat racionalizējis procesu, lai palielinātu to ar dārgākām iekārtām.
 
Top