Question Lost

alpha2222

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bro, nesen sāku interesēties par ķīmiju, zinu ļoti maz, nopirku dažus stikla traukus un tamlīdzīgi, , neinteresējās, kad biju jaunāks, šad un tur pastrādāju slāpekļskābi, pāris reizes mēģināju roku metamfetamīna izgatavošanā(sabojāts), skatījos katru video 20 reizes, katra sintēze ir citāda.. Sākas lielākoties vienādi, folija, amalgama, dzīvsudrabs, p2p šķīdums, tad visu maina ar skābēm, tas teica, kā nokļūt līdz kristalizācijas daļai, neviens nekad nepabeidz video ar lauskām, tikai ar baltu produktu. kā jūs iegūstat lauskas? Jā, es esmu tik liels iesācējs, vairums smiesiesies, bet kā jūs dabūjat tās nolādētās šķembas?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nebaidieties, šeit ir piemērs. tas ir metkatinons, bet tas darbojas tāpat kā metamfetamīns. sākotnējā izolācijā jūsu hidrohlorīds patiešām vienmēr iznāks pulverveida, pārkristalizācija, kā redzams tālāk sniegtajā saitē, jāveic pēc pirmās ražas filtrēšanas un žāvēšanas.
Paturiet prātā, ka, runājot par MA, tikai D-izomēram ir pareizā kristāliskā struktūra, lai veidotu lielus kristālus. racēmiskais hidrohlorīda maisījums nekad neveidos tik skaistus kristālus kā izolētais D-izomērs.
Arī jūsu materiālu īsajā sarakstā, manuprāt, jums trūkst metilamīna, ja jūs vienkārši aizmirsāt vai esat mēģinājis bez tā, bet es mēģinātu ar to :^)

 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Kādu izomēru var iegūt šādā veidā izgatavots 4mmc?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Līdzīgi arī 4 MMC ir hirāls ogleklis, un pēc sintēzes ar zināmiem un parastiem paņēmieniem tas pastāv kā pāris izomēru veidā. ir literatūra, kurā aprakstīta izšķiršana, nezinu, kādā veidā, bet es pamēģinātu to akli ar vīnskābi vai kaut ko līdzīgu, es varbūt varēšu izrakt dažus rakstus vēlāk šovakar, kad man būs laiks.
Attiecībā uz efektu S-izomērs, šķiet, ir 50x serotonīnerģiskāks, par kristālisko struktūru nevaru pateikt, varbūt noskaidrojiet paši un pastāstiet.
 

alpha2222

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
paldies,es sekoju reducēšanas reakcijas video, pagatavo p2np šķīdumu 5 grami p2np 50ml spirta 20 gaa, nātrija hidro. 25g uz 75ml ūdens, folija dzīvsudraba nitrāts, padarīt amalgamu, ielej šķīdumā, kad šķīdums beidzas, pievieno sārma šķīdumu ļauj nostāvēties, velk dzidru, tad atdzesē ph līdz 6, pievienojot bezūdens acetonu un sērskābi, turēt saldētavā kādu laiku velk un vakuuma filtru, puisis video izlaida dažus soļus amalga, bet sapratu, ka daļa, šeit ir vēl viens jautājums, es pasūtīju kādu slāpekļskābi no chemlab saka, ka tā .01 pierādījums, ikreiz, kad es sajaucu ar dzīvsudrabu, lai iegūtu savu nitrātu ir doesnt neko nedara, nav reakcijas mēģināja apkures tas nozīmē, ka tā vienkārši nav pietiekami spēcīga, un atkal paldies par atbildi uz maniem jautājumiem, Es zinu, ka tas bija uz chuckle vairumam, bet tiešām novērtēju, ka...
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
ak, tātad runa ir par amfetamīnu, ok.
Tad tas maina to, ko es teicu.
Pierādījums nav labs veids, kā aprakstīt koncentrāciju, bet izklausās, ka jūs iegādājāties tilpuma šķīdumu, kas nozīmē, ka tas ir ļoti atšķaidīts.
To var apiet, paņemot līdzvērtīgu daudzumu metāliska dzīvsudraba un daudz virpuļojot to ar 3x3cm alumīnija kvadrātiņiem kolbā etiķa vidē, neizmantojiet vairāk par 9% etiķskābes un ik pa laikam piespiediet kvadrātiņus uz leju, lai tie saskartos ar dzīvsudrabu. pēc kāda laika apakšā dzīvsudraba vajadzētu būt maz vai nemaz, un vajadzētu būt redzamai amalgamācijai.Šajā brīdī iztukšojiet ūdeni, pagaidām izlaidiet skalošanu un pievienojiet p2np, kas izšķīdināts ipa un etiķskābē. ja nonākat līdz šim punktam un izdodas izdalīt organisko slāni, ieteicams to nosusināt ar bezūdens MgSO4 vai izmazgāt ar sālījumu. pārliecinieties, ka sērskābe nav arī tilpuma šķīdums. sāļu nogulsnēšanai izmantojiet acetona un skābes šķīdumu 1/10 šķīduma.
Nogulsnēšanai varat izdarīt sev pakalpojumu un izlaist sērskābi, aizstājot to ar L-vīnskābi (vīna veikalā). Vienkārši izšķīdiniet cieto L-vīnskābi alkoholā ar nelielu karstumu un izmantojiet tāpat kā acetona H2SO4 šķīdumu. tā jūs iegūsiet d-amfetamīna tartrāta sāli, kas ir farmakoloģiski vēlamākais enantiomērs. tartrāta sāļi galu galā ir stabili sausā veidā, pretēji tam, ko es agrāk domāju.
 
Top