Looking for a vendor Meklējat kokaka sēklas vai koka lapas

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Jūsu iegūtais iznākums kokaīna brīvās bāzes ekstrakcijai no kokaīna lapām vai koka tējas ir aptuveni 0,48 %.

Ņemot to vērā, lai iegūtu 1 kg kokaīna ( +/- 210 kg uz 1 kg koksa), jums būtu nepieciešams kravas auto ar lapām.
Šāda nepieciešamā infrastruktūra, iespējams, nav tā vērta.
Cilvēki, kas sintezē koksu eiropā, importē ar kokaīnu brīvo bāzi piesūcinātus produktus, piemēram, cementu, tekstilmateriālus vai citus, lai pēc tam ar ķīmisku procedūru iegūtu brīvo bāzi no piesūcinātajiem produktiem.

Jūsu labākais risinājums, iespējams, būs atrast lētu kvalitatīva kokaīna avotu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Delisse micropulverised ir pieejams clearnet veikalos, un to ir viegli izvest cauri muitai no Peru, ja atrodaties valstī, kurā nav spāņu valodas, jo tas ir komerciāli iepakots un ir tikai zaļš pulveris, ko viņi uzskata par zaļo tēju. Tā ir arī viegli samalta. Sēklas būtu viegli iegūt, izmantojot vienkāršu google meklēšanu, jo lielākajā daļā valstu tās nav nelegālas.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Sēklas un dzīvus augus var iegādāties šeit - https://www.vreeken.nl/.
100% legit un nav scam, reāli jauki cilvēki laba comunication un man bija nepieciešams ilgs laiks, lai atrastu tos. Diemžēl sēklas ir pieejamas tikai reizi gadā, un jums ir jāsagatavo iepriekšējs pasūtījums, un tad īsts crap bit ir uzturēt tos dzīvus. Visas manas 6 sēklas dīgst, bet es cīnījos, lai tās saglabātu dzīvas ilgāk par 6 mēnešiem, es plānoju braukt turp un nopirkt dažus dzīvus, jau izveidojušos augus.
Kas attiecas uz koka lapu piegādātājiem, es arī meklēju apstiprinātu piegādes kontaktu, kas var nosūtīt uz Apvienoto Karalisti, mani neinteresē ekstrakcija, tikai iespēja kaut ko iegūt.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Paldies par saites ievietošanu! Es arī ļoti vēlos atrast kokas atvašu piegādātājus, kas var piegādāt neiesaiņotu, un viens jau ir manā sarakstā.
Mēs varam apmainīties ar informāciju, izmantojot DM, esmu atvērts dalīties!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Lūdzu, nepublicējiet saites bez iemesla. Vispirms pievienojiet saiti saitei saitei uz saiteņu direktoriju, pagaidiet, kamēr mēs to apstiprināsim, un pēc tam publicējiet iekšējo saiti uz direktoriju. Šādā veidā kopiena varēs novērtēt vietnes un saprast, kuras ir uzticamas un kuras nav.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ņemts vērā! Un atvainojos par noteikumu pārkāpšanu, domāju, ka esmu izlasījis visus foruma noteikumus. Tas vairs neatkārtosies.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Lūdzu, nepublicējiet saites bez iemesla. Vispirms pievienojiet saiti saitei saitei uz saiteņu direktoriju, pagaidiet, kamēr mēs to apstiprināsim, un pēc tam publicējiet iekšējo saiti uz direktoriju. Šādā veidā kopiena varēs novērtēt vietnes un saprast, kuras ir uzticamas un kuras ne.
 
Last edited by a moderator:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Jauki viens par saiti, DM, ja jūs pērkat no turienes un saņemat pasūtīto! An, lai būtu godīgi, es pārkāpu šo noteikumu, ievietojot saiti bez apstiprinājuma, vispirms pievienojot saitei saiti direktorijā.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10
Es nezināju, ka tas ir veids, kā pievienot saites, atvainojos.
 
Top