Question Juridiskie augstumi?

Kingoffrogs

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei, puiši, man tikai interesē, kādi ir vēl citi juridiski augstvērtīgi tulkojumi, ar kuriem es vēl neesmu saskāries. Zemāk ir saraksts ar psihoaktīvajām vielām, kuras ASV (vai dažos štatos) var legāli turēt vai lietot.

Morning Glory/Hawaiian Baby Woodrose sēklas. (savvaļā audzētas, nevis ievestas no veikala)

Whip-its.

Benzīna/krāsas atšķaidītāja izgarojumi.

DXM

Benadrils.

Kofeīns.

Nikotīns.

Alkohols.

Kratoms/sēkla.

Datura

Kava

Muskatrieksts

Betela rieksti

Mandragora

Fenibuts

Bufotenīns, izmantojot krupju laizīšanu

Psilocibīna sēnes

Asinszāle

Acīmredzot daudzi, daudzi, MNOGI recepšu medikamenti.

Vai es kaut ko izlaidu?
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
damn men tur ir miljons kombināciju legālo highs tikai maz atšķirības prekursoru tas ir viss
jūs varat pielāgot ļoti daudz zinātnes žurnālā lielākoties pat pateikt, kur ir atšķirības un kas jums jāmaina, lai paaugstinātu selektivitāti.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
bet nekas nemainīs labas bioloģiskās zāles labam miegam vai labu bolo kokaīnu labam seksam vienkārši iemācieties to un pārtrauciet riskēt ar savu dzīvību slikta neveselīga kāpuma dēļ.

ja jūs nevarat apstāties, tad jūsu slims brālis iet uz terapiju vai, ja jūsu jaunieši, tad palikt skolā nedariet muļķīgas lietas vīrieši lielākā daļa legālo highs nav nekā vērta vienkārši lietot noemal labas narkotikas, ja jums ir nepieciešams, un ir iespēja būt laba dzīve pat ar tiem..
un nekad neaizmirstiet, ka vesels vīrietis vēlas 1000 lietas, bet slims vīrietis tikai 1.
 
Top