Question Vienkārši sveiciens

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Sveiki kopā,

es sekoju šim forumam jau diezgan ilgu laiku, bet tikai kā klusais lasītājs, kurš nepiedalījās.
Tā kā man ļoti patīk, kā šī kopiena ir attīstījusies, tagad nolēmu reģistrēties un, iespējams, kļūt par aktīvu dalībnieci.

Man jau ir pieredze vielu sintēzes jomā, un es labprāt palīdzētu citiem un arī pats mācītos.

Ir viena galvenā tēma (manuprāt, arī vissvarīgākā), ko es vēl neatradu nevienā no zināmajām kopienām, un tā ir par drošību, iegādājoties ķīmiskās vielas mazākai narkotiku laboratorijai. Man ir arī pieredze kartinga jomā, tāpēc es zinu, kā izveidot anonīmu bankas kontu, Paypals, pasta kastītes, pasta pārsūtīšanas pakalpojumus, uzņēmumus utt...... Tie palīdzēs samaksāt un arī anonīmi saņemt gandrīz visu, novirzot to caur dažādiem pakalpojumiem un beigās saņemt, piemēram, viltotu pasta kastīti.

Ja būtu interese par šo tēmu, es būtu gatavs uzrakstīt detalizētu pamācību par to, kā iegūt un izmantot viltotu identitāti mūsu vajadzībām... ???

sveicieni,
TotalSynthesis
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Sveiki,

ok, man tas ir gatavs.
Pilnīga instrukcija, kā un kur iegūt digitālo un/vai fizisko ID, kā to izmantot, lai atvērtu bankas kontu tiešsaistē, Paypal, Ebay u. c... Un, protams, kā veikt pasūtījumus un virzīt tos caur dažādām adresēm un beigās iemest tos anonīmā pastkastītē vai saņemšanas vietā.

Es tikai strādāju pie dažiem nelieliem labojumiem.
Kur tieši man tas būtu jāpublicē?
 

vincent

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki,
Mani interesē karšu izgatavošana un viltotu karšu izmantošana bankas vajadzībām, sazinieties ar mani atpakaļ
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ei, tur :) Mūsu draugs nebija tiešsaistē kopš pagājušā gada novembra.

Mēs nezinām, kur viņš atrodas šobrīd.

Ņemot to vērā, jūs, visticamāk, neatradīsiet kādu, kas varētu jums palīdzēt ar naudas saņemšanu no viltotām vai nozagtām CC. Kopumā karšu izsniegšana arī ir gandrīz mirusi 2fa un citu drošības elementu dēļ, kas kur ieviesti pirms kāda laika.
Cilvēki, kas jums piedāvā "darbojošās" CC vai kaut ko tamlīdzīgu, visticamāk, jūs krāpj.
 

Jonnymarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki tur,

Man vajag kādu darba bin, kas strādā šodien, lielākā daļa no tiem nestrādā starptautiskajos maksājumos.

Es gribu veikt maksājumus Indijā un galvenokārt ASV.

Vai jums ir kāda ideja ?
 
Top