Question tas ir pārāk riskanti pasūtīt produktu no china lab?

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
Hei, puiši, tikai gribēju ar jums aprunāties par Ķīnas rūpnīcām un laboratorijām, vai ir liels risks pasūtīt no tām kādas zāles vai produktus eiropā, piemēram, neeiropā? daudzi cilvēki saka, ka no Ķīnas pasūtīt eiropā ir pārāk riskanti, bet vai tas ir pa īstam? ļaujiet mazliet parunāties.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Jā, pasūtot no Ķīnas / Indijas vai jebkuras citas valsts, pastāv daudz risku.

Pirmais jautājums, viss atkarībā no tā, no kuras valsts esat, katrā valstī ir "Muitas augsta riska" kontroles vienības. Piemēram, Zviedrijā visas pakas, kas nosūtītas, piemēram, no Kolumbijas, Ekvadoras, Ķīnas, Indijas u. c., ir "augsta riska pakas", jo tiek eksportēts liels daudzums kokaīna, heroīna, P2nP, BMK eļļas u. c., tāpēc būs papildu dokumentu, konteineru un citas kontroles.

Otrais jautājums - leģitimitāte, neapmeklējot aktuālo uzņēmumu vai nesaņemot ieteikumu no leģitīma avota, jūs nezināsiet, vai piegādātājs vai tā piegādes ir leģitīmas, tāpēc tā ir augsta riska spēle. Lai atrisinātu šo jautājumu, varat sazināties ar pēc iespējas vairāk piegādātājiem, piemēram, Ķīnā, uzaicināt sevi uz "auditu" un pārbaudīt viņu ražojumus uz vietas, kā arī sākt attiecības uz vietas.

Trešais jautājums, identitāte, arī nelegālo materiālu importam vēlaties strādāt ar pseidonīmu un zināt, kā darbojas čaulas uzņēmumi un kā tos izveidot, arī piegādātājam, ar kuru jums ir attiecības, ir jāzina, kā darbojas jūsu čaulas uzņēmums, lai viņi varētu pielāgot savus produktus arī ar "pseidonīmiem", lai neradītu aizdomas.

Šie ir tikai daži ieteikumi, ar kuriem jāsāk un par kuriem jums jāveic izpēte.

Ar cieņu
 

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
paldies cilvēks, bet zinu, jā, es piekrītu, ka Ķīnā pastāv azartspēļu risks, bet mēs visi zinām, ka viszemākās cenas ir no Ķīnas, un jā, protams, iegūt pareizos kontaktus, lai strādātu ar viņiem, ir pietiekami grūti par sūtījumu, jā, es esmu Baltijas valstī, tāpēc tur man ir ļoti rūpīgi jāpārbauda, vai mūsu valstī pastāv šīs lietas ar Ķīnu, bet jā, šķiet, ka ir pietiekami grūti strādāt ar Ķīnu, un, piemēram, es esmu privāts pircējs, man nav laboratoriju vai ķīmijas uzņēmuma, tāpēc tas būs grūtāk nekā kādam, kam ir uzņēmums.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Jūsu gadījumā es teiktu, ka jāsāk ar maziem.

Atkarībā no tā, ko vēlaties darīt, teiksim, sintezēt amfetamīnu vai MDMA. Sāciet ar nepieciešamo prekursoru iegādi no vietējiem piegādātājiem, daudzi prekursori Baltijā ir legāli un tos var viegli iegādāties bez receptes.

Kad sāksiet un sajutīsiet, ka tas ir kaut kas tāds, kam vēlaties pielikt pūles vēl vairāk, tad sāciet pētīt dažādus importa/eksporta veidus, darīt to droši ir pavisam cits sporta veids salīdzinājumā ar gatavošanu.

Ar cieņu
 
Top