Question Vai pārdevēji reddit ir uzticami?

dpuis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nosaukums ir tas, ko es vēlos pateikt.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Es neuzticētos nevienam, kas nodarbojas ar tiešajiem darījumiem, kamēr jums nav ilgstošas sadarbības vēstures.
Pērciet no viņiem tirgū ar eskrovizāciju, lai jūs nezaudētu naudu, ja viņi nepiegādā sūtījumu.
Breaking Bad ir escrow pakalpojums visai precei, kas pieejama ar ražotāju starpniecību šeit.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/help/escrow/
 

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Neuzticieties nevienam. Jo īpaši tiešsaistes pārdevējiem.
Esmu ticis apkrāpts piecas reizes. Ir daži padomi, ko varu par to sniegt.
* nekad nepērciet tiešsaistē. Ja pērkat, izmantojiet escrow.
* Darījumi klātienē, nedodiet naudu, kamēr jūs nepārbaudāt preces.
Iespējams, viņi teiks: "Es ņemšu lietas no slēptuves un atnesīšu jums". un viņi
 

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Atvainojiet, es nevaru rediģēt savu ziņu. šeit ir pārējais mans teksts.

Neuzticieties nevienam. Jo īpaši tiešsaistes pārdevējiem.
Mani ir apkrāpuši 5 reizes un esmu zaudējis daudz naudas. Ir daži padomi, ko es varu par to sniegt.
* nekad nepērciet internetā. Ja jums tas ir nepieciešams, izmantojiet escrow pakalpojumu. Iespējams, viņi nevēlas izmantot escrow.
* Darījumi klātienē, nedodiet naudu, kamēr jūs nepārbaudāt preces.
- Iespējams, viņi teiks: es paņemšu mantas no slēptuves un atnesīšu jums, dodiet naudu tūlīt, un jūs šo puisi vairs neredzēsiet.
- Viņi var jums iedot maisiņu ar viltotām lietām. pirms naudas došanas sajūtiet smaržu vai garšu.
- Pirms pārbaudiet preces, nelieciet naudu vai maku. kad esat pārliecināts par 100 %, tad dodiet naudu.
- dažreiz viņi saka, ka tas ir 60$, bet tad vienmēr paaugstina cenu. nekad neļaujiet viņiem to darīt.

Es to visu piedzīvoju. Pat es ierados šeit, lai atrastu pienācīgu pārdevēju, bet es nevarēju. Jo pārdevēji neuzticas nevienam. Tātad jums jādara tas pats.

Ko jūs varat darīt?

Mēģiniet atrast cilvēku, kas kādu pazīst, vienīgais veids ir tas. Pretējā gadījumā tas būs pukstēšana gaisā.
 
View previous replies…

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Jā, es negribu diskriminēt, itāļi Eiropā dod priekšroku prostitūtām, droši vien tāpēc, ka es pats esmu pieredzējis.
 

raporeyiz

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 25, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Dude, tu paslēpi savu profilu, vai vari man ieteikt pārdevēju, kas piegādā tr lsd?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Jā! Noteikti! Gluži kā tie melnie puiši, kas stāv katra kanāla tilta galā Amsterdamā! Pilnīgi. Ieguldiet ar viņiem Bitcoin, kamēr jūs duying narkotikas, tas ir izdevīgi!
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Reddit vietnē ir daudz krāpnieku,pirms veikt pasūtījumu, esiet uzmanīgi.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nē. Neuzticami un lielākoties stulbi cilvēki tur. Pietiekami stulbi, lai apkrāptu cilvēkus, kuri vienkārši vēlas izklaidēties. Vispār jums vajadzētu uztvert visu, ko redzat reddit saistībā ar ķīmiju (iesaistīta narkotiku tirdzniecība), ar sāls graudu. Es pats nekad neesmu sastapis nevienu, kuram uzticētos pietiekami, lai sūtītu lielāku naudas summu par jebko, vai tās būtu narkotikas, ķimikālijas vai aprīkojums šajā platformā. Jums tur nav nekādas naudas apdrošināšanas, un jebkurš var jums pateikt jebko.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Dažreiz es ievietoju sludinājumus Reddit, ne visi Reddit piegādātāji ir krāpnieki, labāk sāciet ar paraugu pasūtījumiem, pirms viņiem uzticaties.
 
Top