Question Vai tiešām ir izdevīgi pašam izgatavot ķīmiskos prekursorus?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Es redzu, ka ķīmiskā prekursora izgatavošanai ir nepieciešams daudz ķīmisko reaģentu, tāpēc man ir jautājums, vai ir vērts to darīt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Tas. Šis jautājums, šis komentārs, tas ir vienkārši tik vispārīgs, es apsvēru atbildēt uz šo ierakstu, bet katrs zina atbildi. Jā. Nē. Varbūt. Tātad 🤔. Jūs mani nepieķersiet pērkot hloroformu, un jūs mani arī nepieķersiet gatavojot D- vīnskābi. 😜
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Vai, jūsuprāt, ir vērts izgatavot lizergskābi (CAS: 82-58-6) pašam?
Man tā ir vajadzīga kā prekursors lizergskābes dietilamīda (CAS: 50-37-3) ķīmiskai sintēzei.
Bet es redzu, ka tas ir ļoti sarežģīts process un ir nepieciešamas daudzas ķīmiskās reakcijas un ķīmiskie reaģenti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Tas ir faktors Nr. 1. Pieejamība. Ir prekursori, kas ir vērtīgāki par zeltu, jo es neesmu iekārtots slāpekļa atmosfērā vai 10 atm. Ja spiediens. Tās pašas ķimikālijas nav tik vērtīgas kādam, kurš ir.
Ja jūs neko nezināt par ķīmiju, tās pseidoefedrīna tabletes ir vērtīgas, bet, ja jūs zināt, kā izgatavot P2P, tās nav vērtīgas nemaz. Esmu apsvēris iespēju produktu vietā ražot reaģentus un prekursorus, bet tas ir daudz nišīgāks tirgus un tas ir tieši Līdzās gatavo produktu ražošanai peļņas/bīstamības mērogā.
Ja man mājās nebūtu pilnīgi nekā cita, es, iespējams, nodarbotos ar rauga audzēšanu L-pakam milzīgos apjomos vai arī ar magoņu, efedras, kata vai tamlīdzīgām lietām.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Nē, vieglāk ir vienkārši nopirkt prekursorus no Ķīnas, piemēram, piemērs P2NP maksā tikpat, cik nitroetāns, un jūs saņemat prekursoru bez prekursora kā nitroetāns.
 
Top