Question vai ir iespējams kļūt par zāļu ķīmiķi kur sākt/ vai iemācīties, kā pareizi griezties

plz1morechance

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, es esmu jauns šajā grupā, es vēlos sākt laboratoriju Kalifornijā, un man bija jautājums, vai tā ir iespējama ambiciozam studentam, lai izgatavotu amp., mdma, benzo un iemācītos, kā sajaukt narkotikas... piemēram, man ir viens alprazolāma pould, kā es varu nodrošināt, ka, sagriežot to 2 mg stieņos, katrs graudiņš būs aktīvs, vai ir veids, kā sajaukt sastāvdaļas, lai nodrošinātu, ka katrā stienī ir 2 mg?
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Jums, iespējams, nevajadzētu publicēt savu atrašanās vietu...
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Tikai maniem Biznesa klientiem brālis. Esmu jau ilgi nodarbojies ar uzņēmējdarbību, tāpēc būs grūti runāt ar kādu sarežģītu cilvēku, man nezinot ahahaha
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Sveiki, atvainojiet, man nav atbildes jums. tikai gribēju teikt, ka esmu tādā pašā situācijā šeit. es augstu vērtēju cilvēkus, kuri ir ieinteresēti mācīties, ceru, ka jūs sasniegsiet savu mērķi.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
  1. https://www.lfatabletpresses.com/ready-mix-firmapress (nav papildinājums, tas vienkārši ir kaut kas tāds, ko daudzi man pazīstami cilvēki izmanto saviem personīgajiem projektiem) tas ir diezgan labs kombinācija, kas liek tabletes iznākt ļoti konsekventi. Jūs varat izmantot arī mikrokristālisko celulozi, lai iegūtu mazāk optimālus rezultātus, bet par zemāku cenu. Tas būtu labi jūsu testa braucienam.


  2. Nosveriet noteiktu daudzumu (teiksim, 50 g) maisījuma un nospiediet to (wdym sagrieziet, stieņi tiek presēti ar tablešu presēm, nevis sagriezti), līdz nekas nepaliek.
  3. Nosver visas saražotās tabletes un dala ar tablešu skaitu. Tagad jūs zināt, cik sver viena batoniņa un cik daudz tiek zaudēts presē.
  4. Tagad jūs vienkārši atņemat aktīvās vielas (t. i., Alpu) svaru no stieņa svara.
  5. reizināt ar tablešu skaitu
  6. atņemat no sākuma maisījuma daudzuma
  7. Tagad jūs zināt, cik daudz no katras sastāvdaļas ievietot bļodiņā.
  8. Izmantojiet silikona lāpstiņu, lai izlīdzinātu un samaisītu pret bļodas malu.
  9. Dariet to ne mazāk kā 15 minūtes
  10. Iepildiet maisījumu un nospiediet


Un jā, es apzinos, ka to varētu izdarīt vienkāršāk, bet es to apzināti šeit padarīju pēc iespējas vienkāršāku.

Lai atbildētu uz pārējo jūsu jautājumu: Uzziniet, kā veikt DMT ekstrakciju. Tad iemācieties, kā pagatavot Changa & DMT vape sulu. Kad esat to izdarījis, iemācieties, kā pagatavot GHB.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,739
Points
113
Deals
1
Labdien, paldies par padomu, bet viņš neprasīja par DMT iegūšanu no augiem. Turklāt šī pamācība ir pārstāvēta BB forumā.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Viņš jautāja par iespēju mācīties kļūt par zāļu ķīmiķi, un, tā kā viņš zina ļoti maz, es ieteicu sākt ar to.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Es sāku ar amf sulfātu, bet es pavadīju daudz stundu, lasot visu iespējamo par slepeno ķīmiju.
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Ja vēlaties zināt, kā sintezēt zāles, sāciet ar organiskās ķīmijas grāmatām iesācējiem, iemācieties, nekā mācīties vairāk, un jūs zināsiet visu, kas jums nepieciešams, lasiet bbgate, runājiet ar pieredzējušākiem ķīmiķiem, lasiet citus forumus un reddit, varbūt rhodium archive uz erowid, bet esiet uzmanīgi ar šīm sintēzēm, kas tur ievietotas
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, man ir e jautājums man ir 1 kg bmk 5449-7-1 pulvera, kā es varu izgatavot p2p no itt kāds palīdzēs man lūdzu? Paldies
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jautājums, vai es varu pats izgatavot e refluxcondser Tātad jā, kā es varu to izgatavot Paldies jau tagad
 
Top