Question identificēt maisījumu kokaīna griešanai

searchingofamix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, vai kāds var man palīdzēt identificēt 5 dažādas vielas, kas man ir kokaīna sajaukšanai
mans piegādātājs man nekad nav teicis, kas tas ir, un tagad viņš ir aizgājis
paldies
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
No kā mēs vadāmies, nav nekādu attēlu vai aprakstu. Nav nekā. Kokaīnā sastopamie 5 izplatītākie piemaisījumi;
-Borskābe. Tā būtu perlamutra un balta
-kofeīns. Es domāju, ka tas ir rūgts un balts.
-fenacetīns. Es pat neatceros, kas tas ir, bet zinu, ka esmu redzējis, ka tas ir izplatīts. atrodams kokaīnā.
- benzokaīns, lidokaīns, tetrakaīns ECT, padara muti nejutīgu. Cilvēki domā, ka tas imitē kokaīnu, bet cilvēki, kas ir pazīstami, zina, ka kokaīnam ir nepieciešamas 30 sekundes, lai nejutīgi nospiestu muti, bet šie vietējie anestēzijas līdzekļi iedarbojas apmēram 10-15 sekundēs.
-Paracetamols, cits acetaminofēna nosaukums, piemēram, Tylenol. Varu teikt tikai to, ka esmu redzējis, ka par to ir ziņots 100 reizes analīzēs.
-levamizols. Zirgu atmatotājs. Sadalās līdz aminoreksam un amfetamīnam, 2 stimulatoriem. Var izraisīt ausu un kāju gangrēnēšanu un briesmīgi izkropļot tevi.
-metamfetamīns. Šeit ir ierasts, ka vienmēr, kad kāds saka, ka viņam ir ļoti labs kokaīns, tas nozīmē, ka tajā ir metamfetamīns. Viņi nebrīnās, kāpēc nav eiforijas, bet tas viņus uzdzen 6 stundas. Cilvēki šeit ir stulbi.

Izturieties pret cilvēkiem tā, kā jūs gribētu, lai izturas pret jums, un nelieciet tur neko no šīs vielas. Vienkārši iekasējiet tik daudz naudas, cik vēlaties nopelnīt par vislabāko produktu, kādu varat. Es labprātāk maksātu 200 dolārus/g par labu kokaīnu nekā 70 dolārus/g par junkuriem, kuros ir 5 vai vairāk veidu atkritumi. Tāpat kā visi pārējie.
 
Top