Question Man vajadzīga palīdzība.

lain

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 5, 2023
Messages
17
Solutions
1
Reaction score
6
Points
3
Man nav laboratorijas, un es gribu pārvērst 150 ml metanola gāzē, tāpēc kāds ir veids, kā es negribu saindēties.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Sveiks brālītis, ļoti iesaku, ja jums nav ķīmijas laboratorijas. Mājas auto ir atbilde jums.
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Atkarībā no jūsu budžeta jūs varat izmantot ventilatorus no audzēšanas teltīm, lai izpūstu gāzi ārā.
Vēl viena iespēja būtu: atveriet logus un tieši neieelpojiet dūmus. Manuprāt, un, ja tas ir tikai vienreizējs gadījums: ar 150 ml metanola jums patiešām vajadzētu būt nelaimīgam vai nespējīgam nopietni kaitēt sev vai citiem.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Metanols no šķidruma līdz gāzei pāriet aptuveni 65 °C temperatūrā. Vienkārši uzmeklējiet Google vai ticiet kādam vecam mēnesnīcniekam.
 

lain

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 5, 2023
Messages
17
Solutions
1
Reaction score
6
Points
3
Visbeidzot es aizdedzināju metanolu, un šķīdinātājs palika
 
Solution

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Iztvaicējamais daudzums ir bīstams, un ķīmiķis, kuram ir laboratorija, atstās maisījumu ārā uz loga (gadījumā, ja nav pieejams rotācijas iztvaicētājs. Ghetto veids ir atstāt to iztvaikot ĀRĀ.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ir svarīgi uzsvērt, ka darbs ar uzliesmojošām un potenciāli kaitīgām vielām, piemēram, metanolu, var būt ārkārtīgi bīstams, un mēģinājumi to darīt bez atbilstoša aprīkojuma un zināšanām rada nopietnu risku jūsu drošībai un veselībai. Jūsu minētās procedūras nav drošas, un tās noteikti nav ieteicamas.

Metanols ir ļoti viegli uzliesmojošs, un, to sadedzinot, var izdalīties toksiski dūmi. Šo dūmu ieelpošana var būt ārkārtīgi kaitīga vai pat letāla. Turklāt metanols ir toksisks cilvēkiem, un tā norīšana vai saskare ar ādu var izraisīt nopietnas veselības problēmas, tostarp aklumu vai nāvi.

Ja vēlaties strādāt ar ķimikālijām vai veikt eksperimentus ar potenciāli bīstamiem materiāliem, ir ļoti svarīgi to darīt kontrolētā un drošā vidē, piemēram, atbilstoši aprīkotā laboratorijā, zinošu speciālistu vadībā. Ja jums ir pamatota nepieciešamība strādāt ar tādām ķīmiskām vielām kā metanols, vislabāk ir meklēt atbilstošu apmācību, drošības protokolus un aizsardzības līdzekļus, lai nodrošinātu savu un apkārtējo drošību.
 

lain

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 5, 2023
Messages
17
Solutions
1
Reaction score
6
Points
3
2CH₃OH+3O₂=2CO₂+4H₂O
 
Top