Question man nepieciešama palīdzība metamfetamīna sintēzē

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Tāpēc es apsēdos, padomāju un izlēmu. Vai ir iespējams izmantot fenilalanīnu (c9h11no2) metamfetamīna sintēzei, mēģināju atrast informāciju internetā, neatradu, kā aizstāt nitroksilgrupu ar ch3, vienlaikus atdalot Oxy grupu un hidroksilgrupu, aizstājot tās ar nitroksilgrupu ????
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Nu, es nezinu sintēzes veidu un neatradu nekādu informāciju par panākumiem. Es gribētu izlasīt arī par šo veidu =)
 

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Nē(((( es par to domāju katru reizi, meklēju informāciju par sintēzi (es nezinu, kā un kādā veidā aizstāt NH2 (aizstājot to ar C H3) un karboksilgrupu (aizstājot to ar NH2).
 

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Es uzzināju, ka cilvēka organismā l-fenilalanīns tiek metabolizēts līdz fenilentilamīnam dekarboksilēšanas ceļā, bet kā? Kāda skābe / ketons / amīns to dekarboksilē, es nezinu.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Man nav nekādas jausmas, bet es dekarboksilēju nezāles eļļai ar smove karstumu. Nezinu, vai tas der jūsu problēmai. 🤷‍♂️
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Es precīzi nezinu. Esmu gandrīz pārliecināts, ka jūs to nevarat atkārtot in vitro. Jebkurā gadījumā jūs varat to iemācīties, sērfojot tīmeklī, un dalīties ar mums rezultātos.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Tionilhlorīds + d-fenilalaninols (maksā aptuveni 300/500 euro Alibaba), ja reakcija ir vardarbīga, pievieno aukstu tionilhlorīdu vai izmanto DMF kā šķīdinātāju (vajadzētu darboties arī DSMO).

Ja tionilhlorīdu izmanto tikai kā reaģentu un šķīdinātāju vienlaicīgi, tas būtu lieliski -> izlaist gāzveida gāzi ūdenī ar dzeramo sodu un/vai sārmu.
Nevajadzētu rasties nekādām blakusreakcijām.

Šis d-fenilalaninols saglabās stereoselektivitāti, jo hidroksilgrupa neatrodas hirālā centrā.

Šis d-fenilalaninola hlorīds, visticamāk, ir šķidrs istabas temperatūrā, bet, ja tas nav šķidrs, visticamāk, tas būs, kad mēģināsiet tionilhlorīdu vārīt/vakuumdestilēt.

Ja redzat, ko hloroefedrīns dara ar Emde reakciju, un platīnu ar ūdeņradi (lai aktivizētu katalizatoru), tam vajadzētu dehidrogenēt (ironija) NH2 grupu līdz NH. Tā kā NH ir nestabils, jums kā šķīdinātājs jābūt klāt metanolamīnam un metilamīnam (neizmantojiet metilamīnu uz ūdens, tas biežāk hidrolizējas).

Iespējams, to vajadzētu uzsildīt līdz 90 grādiem ar aptuveni 5 bāru spiedienu.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
D-metha izgatavošana no fenilalanīna izskatās tik pievilcīga, taču patiesībā tā ir mazizdevīga ķibele, kurai nepieciešamas nepatīkamas un bīstamas ķimikālijas. Repes reakcija ir beigts zirgs, tāpēc netērējiet tam ne laiku, ne naudu.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Es saprotu, bet es runāju par d-fenilalaninolu, tas nozīmē, ka man ir par vienu reakciju mazāk nekā ar d-fenilalanīnu.

Arī tāpēc, ka, šķiet, tā ir SN2 reakcija, man nav jāaizsargā grupa.

Ja Pd/C ar augstāku temperatūru nevar dehidrogenēt, man ir jāveic formamīda vārīšana, bet citādi tā faktiski ir iespējama reakcija.

Citādi es varētu izmēģināt šo dokumentu.
Efektīvs ceļš uz alkilhlorīdiem no spirta, izmantojot kompleksu TCT/DM

Lai gan tā ir tāda nepatīkama ķīmija kā tionilhlorīds, ja es to veiktu uz stikla, man nevajadzētu kausēt B, atdalīt un tamlīdzīgi. Tionilhlorīdu var pārstrādāt
ar vakuumdestilācijas metodi, tāpēc, saglabājot to visu pēc iespējas noslēgtāku ar plazmas filtru, tam nevajadzētu būt tik slikti. Es pieņemu, ka tionilhlorīds ir HCL un sērskābes kombinācija.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Mēģinot to izdarīt, jūs būsiet ļoti nelaimīgs neatkarīgi no tā, vai sāksiet no alanīna vai alanola.

Es visus brīdināju, mans pienākums ir izpildīts, man nav ne laika, ne nervu apspriest bezcerīgus sintēzes.
 
Top