Question Man vajadzīga palīdzība par kripto maksājumu

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, BB!
Es meklēju kādu, kas saprot anonīmo maksājumu protokolu ar XMR valūtu, jo vēlos kaut ko pasūtīt no šīs vietnes un neesmu pārliecināts, vai visu par to saprotu.
Es būtu priecīgs, ja kāds man piedāvātu dažas atbildes pm.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Kāpēc cilvēki uzstāj, lai viņu atbildes būtu PM?

Nosauciet savu jautājumu, un atbilde būs pieejama ikvienam, to sauc par koplietošanu.

Pretējā gadījumā viens un tas pats jautājums tiks tikai nepārtraukti atkārtots.
 

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Labi, vai jūs šeit sniegsiet man atbildes?
 
View previous replies…

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Haha ok draugs, paldies par palīdzību.

Tātad es vēlos vispirms nopirkt BTC un pēc tam apmainīt to pret XMR. Es domāju, ka tas ir drošākais veids, kā veikt "neizsekojamu darījumu".
Vispirms es gribētu pajautāt, kādu vietni (maku) man būs jāizvēlas BTC iegādei un kāda veida maksājumu (ja tas ir svarīgi).
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tas, kādu maku izmantosiet, ir atkarīgs no jums.
Instalējiet Monero GUI ar pilnu mezglu savā lokālajā datorā.
Jūs varat iegādāties BTC no jebkuras FIAT (valūta USD, GBP u. c.) biržas (piemēram, Kraken, Binance u. c. - tās ir KYC [know your customer] vietnes, kas pieprasa iesniegt personu apliecinošu dokumentu]), pārskaitīt šos BTC uz savu lokāli izvietoto personīgo maku (Electrum uz Mac vai Bitcoin Core uz PC?). No turienes jūs varat izmantot TOR pārlūku, lai dotos uz kādu no daudzajām anonīmām apmaiņas vietnēm (piemēram, changenow.io). Ejiet un apmainiet savus BTC pret XMR, un XMR pārskaitiet uz savu Monero GUI maku.
Tad, cerams, ka jūs izmantojat Tails vai Kodashi un tajos ir Feather Wallet. Pārsūtiet XMR no Monero GUI uz Fether Wallet un veiciet pirkumu no turienes.
Tas nozīmē, ka jūsu FIAT pirkums ar izsekojamiem BTC vairs nav nekādā redzamā veidā saistīts ar jūsu XMR pirkumu.
 

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Liels paldies par šo informāciju!
Vai es varu veikt gandrīz tikpat drošu pirkumu, ja es to darīšu no tālruņa.
Ja es varu, kādus makus un maiņas iespējas jūs iesakāt android ierīcēm?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nē, jūs nevarat. Neizmantojiet savu mobilo tālruni. Uzskatiet, ka jūsu mobilais tālrunis jau ir apdraudēts.
 
Top