Question man ir satraucošs jautājums

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Piedodiet, es īsti nesaprotu, kā lietot forumu. vakar es ievietoju paziņojumu par kādu youtube video, ko studēju. šodien video pazudis, izdzēsts no planētas virsas. vai es kaut kādā veidā izraisīju šo notikumu? es neesmu paranoisks cilvēks, tomēr: vakar es atstāju jautājumu par komentāriem pie video, saņemtā atbilde nebija tāda, kādu es gaidīju vai sapratu. es tikai..........
 
Solution
no.lol,im not delusional,perhaps just a little nervous as to why the creator of this video did this,i want to contact him but i dont know who he is or anyway to do that,can anyone help me to figure this out?how do i contact youtubes bbexpert?theres more to story,but im absolutely positive the video was deleted because of what i said or did with comment on it.id like to fix that if possible,thanks

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Jūs nešķiet maldīgs (paranoja klīniskajā nozīmē tiek saukta par paranoisku delīriju), taču jūsu bažām ir paranoiska piegarša, jo ir cilvēcīgi dažkārt tā justies. Slēptais ienaidnieks jūsu iekšienē, iespējams, ir saistīts ar kādu vainas apziņu, kas jums ir jāapzinās, lai to nevarētu atklāt no ārpuses (paturiet prātā, ka tas ir jūsu un ar jums). Jūsu novērotā dīvainā uzvedība ne tik daudz liecina par nepatikšanām (ko es nevaru apsolīt, ka Jums nav). Katrā ziņā jūsu labsajūtai būs, ja iedomāsieties un atzīsiet, ka pat vislabākajam ķirurgam pasaulē nebūtu tādas sajūtas, operējot savu māti vai vienkārši jebkuru citu nejaušu pacientu. Vienkārši pārceliet sevi citā cilvēkā, uz kuru jūs raugāties, un rīkojieties tā, kā rīkotos viņi.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Man nav jābaidās. Bailes ir prāta slepkava. Bailes ir mazā nāve, kas nes pilnīgu iznīcību. Es stāsos pretī savām bailēm. Es ļaušu tām iet pāri man un caur mani. Un, kad tās būs izgājušas garām, es pievērsīšu iekšējo aci, lai ieraudzītu to ceļu. Tur, kur bailes ir aizgājušas, nebūs nekā. Palikšu tikai es.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Nē.lol, im nav maldi, varbūt tikai nedaudz nervozs, kāpēc šī video autors to darīja, es gribu sazināties ar viņu, bet es nezinu, kas viņš ir vai kā to izdarīt, vai kāds var man palīdzēt to noskaidrot? kā es varu sazināties ar youtubes bbexpert? theres vairāk stāsts, bet im absolūti pārliecināts, ka video tika dzēsts, jo tas, ko es teicu vai darīju ar komentāru par to. id vēlētos to labot, ja iespējams, paldies.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveiki, laipni lūgti BB forumā. BBexpert ir katrs BB foruma eksperts, tāpat kā es. Mēs izdzēsām zāļu ražošanas videoklipus, lai glābtu mūsu kanālu no aizlieguma. Jūs varat atrast visus tos šeit ir Video sadaļā.
 
View previous replies…

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
thanku tik daudz, lai ļautu man know.honestly es domāju, ka es izraisīja video pazust, jo uzreiz pēc mana kontakta komentārs, lietas devās prom.I bija kinda saspiests, kad video devās uz leju, jo tā bija mana pētniecības uzmanības kopš kopš 2010 tā ir ļoti garš stāsts es dalīties ar few.I ienīst to, kas ir happenend caur mūsu valdību, īsi sakot, theyve ņemot tik daudz lietas prom, kas var būt ļoti noderīga, lai dažiem cilvēkiem, vai man teikt more.thanks vēlreiz.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
patiešām augstu vērtējam.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
tā ir viena lieliska dziesma, un es gribēju izmantot šīs dziesmas nosaukumu kā atbildi jūsu pavedienam, bet es domāju, ka ne daudzi cilvēki zina Weedeater refference
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
lol. nē es to nezināju, bet tas tiešām piesaistīja manu uzmanību, godīgi, man tas derēja, īkšķi uz augšu.
 
Solution
Top