Question Kā attīrīt ielas metamfetamīnu līdz d-metam?

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Tātad, ja man ir kāds it kā metamfetamīns, kā es to varu attīrīt līdz d-metam?
Aktetona skalošana ir vienkārša. Bet kā ar citām sastāvdaļām?

Kas ir tā n-iso viela, es dzirdēju, ka tā ir neaktīva sastāvdaļa, kā tā rodas? kā no tās atbrīvoties?

Tad beigās d un l atdalīt ar skābi?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Šeit jūs varat doties uz attīrīšanu.
Enantiomēru atdalīšanu es jums jau izskaidroju, un jums tas ir arī manis saistītajā pavedienā.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii...
Kā konvertēt hidrohlorīda skābi no 37% uz 35%? Es gribu izmantot HCL gāzi kristalizācijai. Ko es izmantoju NaCl ielej ar HCL skābi, ielej H2So4. Bet manā efedrīna šķīdinātājā ir eļļa. Es domāju, ka mana hcl koncentrācijas problēma. Jo slepenā tēvocis fester meth grāmata, teikts, ka ir jāizmanto 35% hcl skābes.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Jūs varat izmantot 37% skābi. 2% nav tik būtiska ietekme.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Es vēlos arī jautāt. Kā es varu iegūt 100% efedrīna hcl no tabletēm, kas satur 12,5 mg efedrīna hcl un teolifīna 120 mg. Soli pa solim, es arī uztraucos izmantot ur dod priekšroku "efedrīna ekstrakcija no tabletēm", jo u dont ir saldētava. Gatavs ir petrolēteris 40-60, toluols, NaOH, HCL gāze, septilēna piltuve, mērglāze, magnētiskā maisīšana.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
@G.Patton kā pagatavot hipofosforskābi, izmantojot nātrija hipofosfātu, hcl 37%, petrolēteri 40-60, vai es varu izmantot dietilēteri?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
@G.Patton pēc tam, kad es pabeidzu refluksa 8H procesu ar efedrīna hcl + hipofosfora skābi + joda kristālu. Ko man darīt ar šķīdinātāju, kad tas atdzisis? Kā kristalizēt. Jo šajā vietnē ir griešanas video. Pēdējais solis ir šķīdinātāja ielej atdalīšanas piltuvē n ielej ar naoh, cik daudz naoh šķīduma n pēc tam, kas tālāk?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Vai jūs domājat nātrija hipofosfītu?

Šis temats par citu tēmu. Lūdzu, jautājiet man PM vai izveidojiet atbilstošu Q/A tēmu.
 
Top