Question Kā pagatavot kristāla ekstazi tablešu formā?

SebastianMorne

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Mani interesēja, kā kristālus pārveidot tabletēs, jo tās labāk pārdod, es jau zinu, kur nopirkt presi, tikai nezinu, kā kristālu pulveri iekrāsot, nezaudējot tīrību un tamlīdzīgi.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Labākais viens Pill Press ZP9 u var nopirkt es esmu eiropā vai Ķīnā lēti
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Hi im ir tabletes mirst režīms tablešu preses zp9 un pulveris ar krāsu, lai izgatavotas cietas tabletes xtc
 

SebastianMorne

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Sveiki, paldies par piedāvājumu, bet man jau ir prese, ko aizņemšos no drauga, ja kādreiz nopelnīšu pietiekami daudz naudas, lai ieguldītu to sev, es nevilcināsimies ar jums sazināties. Jauku atlikušo dienas daļu!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Vienkārši sasmalciniet savu kristālu, lai izveidotu ļoti smalku pulveri, un sajauciet mdma pulveri ar sablīvētāju, piemēram, magnija stearātu un mikrokristālisko celulozi, kopā ar pulverveida krāsvielu, to var iegādāties jau sagatavotu internetā, jūs to atradīsiet kā: Es runāju ar mūsu partneri un draugu STARWARS: Readymix saistviela preses tabletēm vai labāk tieši es runāju ar mūsu partneri un draugu STARWARS. Kad esat sajaucis un veicis attiecīgus aprēķinus, lai pielāgotu tablešu svaru, jūs būsiet gatavs ievietot to savā preses mašīnā tdp-0 vai mašīnā, ko gatavojaties izmantot.
 
Top