Question Kā pamest Eiropu, ja ir izdots Eiropas apcietināšanas orderis?

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Mani interesē, vai ir iespējams izbraukt no Eiropas, ja viņi izsniedz Eiropas apcietināšanas orderi. Es plānoju aizbraukt agrāk, bet ko darīt, ja tas neizdodas? Par lidostām nevar būt ne runas, bet kā ir ar parastajām robežām? Vai paliek tikai viltotie dokumenti?
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Es zinu, es to meklēju. Vai jūs zināt kādas uzticamas pases tīmekļa vietnes? Pagaidām man ir tikai personas apliecības un autovadītāja apliecības. Sliktākajā gadījumā es varu ceļot uz Gruziju ar savu ID karti. Gruzijā es atradīšos ārpus Eiropas Savienības, tāpēc sliktākajā gadījumā es izmantošu parastu pasi.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Tas ir atkarīgs no atrašanās vietas, bet jums ir 2 iespējas.
1. doties uz Serbiju. Eiropas Savienībā vairs nepastāv pasu kontrole. Pēc tam jums tikai jānokļūst valstī, un tad jūs nevarēs deportēt.

2. Jūs varat arī viegli paslēpties nākamajā lielajā pilsētā ar viltotu personu apliecinošu dokumentu. Atkarībā no izdarītā nozieguma jūs varat vienkārši atstāt visu un sākt jaunu dzīvi ar viltotu personu. mainiet savu izskatu un viss.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Vispirms viņš lūdza sazināties ar viņu, pēc tam mēģina pārdot man lietas... dīvains krāpnieks....
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
heheh tikko izveidojis kontu un domā, ka atradīs muļķi
 
Top