Question Kā pieņemt darbā cilvēkus narkotiku biznesam un tamlīdzīgi?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Vai kāds zina? Vai man vajadzētu viņiem pateikt iepriekš, vai izmantot cilvēkus, kas ir tikai pastnieki un tamlīdzīgi, vai arī mēģināt veidot tīklu, izmantojot internetu, piemēram, šeit?
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Izgatavota tīmekļa vietne iegūt labas kvalitātes produktu un pārdot cilvēkiem no visas pasaules. Daudz drošāk kā u pārdot Streat
 

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Jūs nesaprotat, ko es saku, es saku, vai man vajadzētu likt cilvēkiem darīt lietas ar tur zināšanām, vai vienkārši nolīgt nejaušus pastniekus un neko neteikt.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Vienkārši nolīgiet vienu cilvēku, kas jums nosūtīs sūtījumus. Jūs maksājat par visiem sūtījumiem ar nopirkto kredītkarti. Būtu labāk, ja jūs nolīgtu nejaušu cilvēku, lai viņš jūs nepazītu un nevarētu jūs nopelt. Jūs vienmēr varat nolīgt labu draugu, par kuru zināt, ka tas nemainīsies, un padarīt lietas daudz drošākas nekā iepriekš minētais risinājums.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Personīgi es uzskatu, ka tiešsaistes tulkojums ir tikai glazūra uz tortes. Es nekad nepārdotu zem noteiktas summas, darījumus veiktu vietās, kur mani neviens nepazīst, un es nolīgtu vismaz 1 skrējēju, pārliecinoties, ka viņš zina, kas notiek, vai arī viņš reaģēs slikti, kad to uzzinās, un nebūs ilgi jāgaida, kamēr viņi to uzzinās. Pārliecinieties, ka jūs viņam labi maksājat, un mēģiniet neļaut viņam iedzert, kamēr viņš darbojas, bet pēc biz stundām esiet dāsni. Pārliecinieties, ka ir skaidri noteikts, ka viņam ir jāveic nodošana un nav jāsadarbojas. Veiciet savu iepirkumu, citādi viņš var kļūt par problēmu.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Personīgi es uzskatu, ka tiešsaistes tulkojums ir tikai glazūra uz tortes. Es nekad nepārdotu zem noteiktas summas, darījumus veiktu vietās, kur mani neviens nepazīst, un es nolīgtu vismaz 1 skrējēju, pārliecinoties, ka viņš zina, kas notiek, vai arī viņš reaģēs slikti, kad to uzzinās, un nebūs ilgi jāgaida, kamēr viņi to uzzinās. Pārliecinieties, ka jūs viņam labi maksājat, un mēģiniet neļaut viņam iedzert, kamēr viņš darbojas, bet pēc biz stundām esiet dāsni. Pārliecinieties, ka ir skaidri noteikts, ka viņam ir jāveic nodošana un nav jāsadarbojas. Veiciet savu iepirkumu vai viņš varētu būt problēma
 
Top