Question Looking for a vendor Kā iegūt nelielu d-metāna daudzumu?

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Es meklēju un meklēju, lai man rokās nonāktu tīrs d-mets. Man tas patīk metilfenidāta vai amfetamīna vietā mazās devās, jo tas mazina nervozitāti vai spriedzi. Diemžēl visas parastās tirgus lietas nav tīras vai ir racēmiskas vai kā citādi...

1. Tātad, vai kāds šeit pārdod nelielu daudzumu d-metha uz Vāciju?

2. Ja nē, kāds būtu vienkāršākais un nekomplicētākais veids, kā to pagatavot?

3. Redzēju, ka kaut kur ir ampulas injekcijām, kuras var pārdot un kurās ir efedrīna hcl 50mg/ml. Vai tas darbotos, ja es dabūtu apmēram 5g efedrīna hcl? Vai efedrīns man vēl ir jāekstrahē vai varu izmantot tikai ampulas saturu? Man šķiet, ka tas ir tikai ūdens.

4. Vai kāds šeit pārdod efedrīna hcl? vai zina saiti uz veikalu (eiropā). kāda ir normāla efedrīna cena?

5. Es lasīju, ka ar efedrīnu var pāriet tieši uz d-metu?

6. Pseido vai ephe nav nekādas atšķirības?

7. Kādas ķimikālijas ir grūti dabūt un kur tās var dabūt? Kā ir ar fosporu?

8. Vai ir nepieciešams kristalizācijas posms? Es gribu tikai tīru produktu, ko pēc tam varu sajaukt ar ūdeni un tad dozēt mililitros iekšķīgai lietošanai. man nevajag šķembas vai ko tamlīdzīgu.

9. Kādas vielas ir galarezultāts un kāda ir sagaidāmā tīrība?

10. kādas iekārtas man patiešām ir nepieciešamas. Es neplānoju veidot hobija laboratoriju, jo šis hobijs šķiet diezgan bīstams :-D
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Sākot no racēmiskās brīvās bāzes:
Pēc būtības jūs nogulsnējat L-R , kur R ir fenetilamīns, ar d-tartrātu vai d-kamforsulfonātu, iegūstot L-R L-tartrātu/kamforsulfonātu, jūsu šķidrumu, kas satur tikai D-R, filtrējiet nogulsnes ar vēlamo skābi.
Alternatīva ir izmantot l-tartru, lai nogulsnētu racemāta šķīdumu, iegūstot D-R D-tartrātu, filtrē, bazificē filtrēto cieto vielu, nogulsnē tikai D-R ar vēlamo skābi.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
tātad tas ir, lai no racēmiskā amfetamīna iegūtu dex-amfetamīnu?

Deksamfetamīnu un racēmisko amfetamīnu es varu saņemt pēc ārsta receptes. Arī darknettirgū ir uzticami tīra deksamfetamīna pārdevēji. Tātad tā nav problēma.

Bet es gribu d-metamfetamīnu, ko šeit nevar izrakstīt, un darknetmarket pārdevēju kvalitāte nav uzticama. Tāpēc es meklēju kādu legālu produktu šeit vai visnekomplicētāko veidu, kā to izgatavot pats.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
hmmm..... problēma ir tā, ka es nezinu, ko patiesībā pārdod šie pārdevēji ar zemas vai vidējas kvalitātes metiem. Tās nav, ka ir tikai racemic an thats it. Dažreiz tas ir viltots mets vai falsificēts un varbūt pat nav racēmisks. Nekad nevar zināt.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
It dosen ir vienalga, vai tas ir tīri racēmisks vai nē, tas var būt 40/60 jums vienalga, jūs vienkārši izņemat daļu d. Lai tieši iegādātos produktu, es varu ieteikt doties uz Alphabay, es gandrīz nevienu neesmu redzējis šeit pārdod metamfetamīnu.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3

Līdz šim man nav bijuši labi panākumi par alfabēts iegūt kādu labas kvalitātes, kas d-meth. Tāpēc es meklēju šeit.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
ephedrine hcl, catcafe.is pārdod enurace (ephedrine hcl), farmācijas kvalitāte, tā ir ļoti laba tīmekļa vietne, par rx meso, ir šīs tīmekļa vietnes amats !
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3

paldies, vai jūs zināt, kāda ir parastā ephe cena? Nevar redzēt šajā tīmekļa vietnē, jo tur tā nav pieejama (domāju, ka nav noliktavā)
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Es domāju, ka cena ir 80 € par 100 x 50 mg ephe
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3

ko nozīmē L-R, kad rakstāt " L-R L-tartrāts/kamforsulfonāts". Es domāju, ko nozīmē R? Rotācijas?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Ak, atvainojiet, R nozīmē amfetamīnu.

Kaut kā nevaru dabūt d-vīnskābi. Tāpēc man būtu jāizmanto l-vīnskābe.

Jūs sakāt, ka jūs to darāt ar frībāzi? ko darīt, ja man kā starteris ir amfetamīna sulfāts?

Jūs sakāt, ka, izmantojot l-vīnskābi, tiek "iegūts D-R D-tartrāts". Kā tad to atdalīt? Vai tas darbojas ar acetonu? Kādu skābi ir viegli dabūt?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Jums ir sulfāts, jūs to izšķīdināt minimālā ūdens daudzumā, šim šķīdumam jūs pievienojat NaOH šķīdumu, līdz novērojat, ka virs jūsu aq slāņa veidojas organiskais slānis. Šo nelielo organisko slāni ekstrahējat ar toluolu, ksilolu, petrolu, heksānu u. c. (2-3 reizes), ekstraktu atdalāt, izžāvējat un voila, jums ir amfetamīnu nesaturošs bāzes šķīdums, ar kuru varat spēlēties.
Jā, izmantojot L tartru, jūs iegūstat D-meth L-tartrātu, kas nav piemērots uzglabāšanai, ir higroskopisks utt. To var apiet, vienkārši filtrējot. Jūsu šķidrums saturēs galvenokārt L-frakciju, tāpēc mēs to atliekam malā. Iegūto cieto vielu, kas ir mūsu D-daļa, mēs atkal izšķīdinām ūdenī, atkal pievienojam NaOH un iegūstam mūsu brīvo bāzi, bet tagad tā sastāv galvenokārt no D. Mēs atkal ekstrahējam ar piemērotu šķīdinātāju vairākas reizes, apvienojam, žāvējam, nogulsnējam ar sērskābi.
Ceru, ka tas ir skaidrs, izlasiet manis norādītos pavedienus.

Galīgajai nogulsnēšanai var izmantot sērskābi vai fosforskābi, vislabāk ir sērskābe, kas izžāvēta no saldētavas acetonā. fosforskābajā ir daudz ūdens, un tas sagādās jums lielas galvassāpes, kas jums dzīvē nav vajadzīgas.
 
Last edited:

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
kā atdalīt ar toluolu, ksilolu, ...?
man ir nepieciešams arī magnijs žāvēšanai?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jūs ņemat šķīdinātāju, pārlejat to reakcijas masai, visu ielejat dalāmajā piltuvē, aizveriet vāciņu, sakratiet, nelietojiet pārāk daudz, citādi jūs pārāk atšķaidīsiet savu frīzbāzi.
Jā, magnija sulfāts, nātrija sulfāts, bārija oksīds vai pat NaOH vai NaCl, lai gan tie nedarbojas tik labi.Jūs varat arī vēlreiz izskalot ar sālījumu pēc tam, kad no atdalāmās piltuves izmetāt šķīdinātāja slāni.
 
Top