Question Kā iegūt amfetamīnu no pseidoefedrīna?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jūs to nedarāt. Pseidotipā nav metamfetamīna, ko jūs varētu izvilkt. Jums ir jāpārvērš pseidomamfetamīns metamfetamīnā, izmantojot ķīmisku procesu, sintēzi.
Sinteze ir aprakstīta šajā forumā sadaļā "amfetamīni". Jūs to būtu atradis, ja būtu pat pacenties to sameklēt, pirms uzrakstīji kārtējo jautājumu.
 

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Ja es uzdevu šo jautājumu, vai nav skaidrs, ka neesmu sapratis visu sintēzes procesu? "DocX" Atvainojos, ka neesmu dzimis ķīmiķis, lai saprastu. Domāju, ka šis forums ir domāts, lai palīdzētu citiem, kuri ir jauni šajā jomā un vēlētos saņemt lielāku palīdzību no tādiem iedzimtiem ķīmiķiem kā jūs!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Es nekādā ziņā neesmu "iedzimts ķīmiķis". Esmu arī iesācējs. Taču mana kritika nav par to, ka jūs nesaprotat, bet gan par to, ka jūs pat nemēģinājāt.

Vispirms sameklē forumā sintēzes, kuras meklē. PRIEKŠ uzdodot jautājumus. Tā ir vienkārša meklēšana, tai nav nekāda sakara ar to, ka esi ķīmiķis.

Tad, kad to atradāt, izlasiet. Ja tur ir lietas, ko nesaprotat, meklējiet tās google. Ja jums rodas aizķeršanās, pajautājiet par šīm konkrētajām lietām.

Ja jūs jautājat, kā jūs to izdarījāt, "Kā jūs gatavojat amfetamīnu?", atbilde ir "Izlasiet nolādēto sintezatora aprakstu forumā!".
Taču, ja jautā "Atvainojiet, es izlasīju šo sintēzes aprakstu *link*, un es nesaprotu, ko nozīmē basificēt šķīdumu" (vai kādu citu konkrētu sintēzes daļu), vari saņemt padomus un atbildes. Es, piemēram, labprāt palīdzētu jums ar savām zināšanām. Šajā forumā var atrast vairākus piemērus.

Tas ir labi, ja nezināt ķīmiju. Tas nav ok, ja esi slinks un pat nemēģini pats. Un, ja jūs nezināt, kā meklēt forumā vai uzdot jautājumus, uz kuriem cilvēki var reāli atbildēt, jums tas vispirms ir jāapgūst. Ja jūs neesat gatavs to darīt, neviens jums nevar palīdzēt, un šis nav domāts jums.

Vismaz tādi ir mani pieci centi.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Starp citu, šeit ir salīdzinājums, kas palīdzēs jums saprast:

Pieņemsim, ka šis ir forums par dažādu veidu māju būvniecību. Tajā ir daudz stāvu plānu un aprakstu par to, kā uzbūvēt daudz dažādu māju, starp tiem viens ar nosaukumu "Kā uzbūvēt pilsētas māju".
Tad jūs ieejat un uzdodat jautājumu "Kā uzbūvēt pilsētas māju?".

Jūs taču saprotat, kā to var uztvert kā mazliet, mazliet muļķīgu, vai ne?

Tomēr, ja jūs jautātu
"Atvainojiet, es izlasīju aprakstu par to, kā uzbūvēt pilsētas māju, bet tajā ir daudz norāžu par "2 pēc 4". Es nesaprotu, kas ir "2 pēc 4". Mēģināju to uzmeklēt google, bet nevaru atrast nekādu informāciju. Vai kāds var paskaidrot?", cilvēki, protams, jums palīdzēs.
Es zinu, ka es to darītu.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vai es varu iegūt amfetamīnu no pseidoefedrīna? Kā tas darbojas? 😅😅😅
Lūdzu, pastāstiet man @8n398k20k280.
Es to redzu diezgan līdzīgi, tikai ņem vērā, ka jaunais šī foruma lietotājs, iespējams, īsti nezina, ko meklēt, vai arī izvēlas nepareizus meklēšanas terminus un tad atrod tikmēr daudz jaunu amatu, kā šis, bez reāla satura. Skaidrības labad, vai visas pamācības no ekspertiem, vai no ekspertiem pasludinātās labās, būtu atsevišķā kategorijā, kur neviens cits nevar atvērt tēmas, vai arī šīs pamācības visas piespraust, lai tās varētu labāk atrast bez meklēšanas funkcijas izmantošanas. Šo ieguldījumu daudzums liecina, ka izmaiņas šajā jomā varbūt būtu piemērotas, jo es neticu, ka visi tiešām skrien ar dēli pirms galvas un vienkārši iesniedz viņi pilnīgi bezjēdzīgu komentāru šeit. Manuprāt, ir vienkārši pārāk daudz iespaidu, kas iedarbojas uzreiz, ir labi jāatpūšas, lai atrastu pārskatu.
Un tad liek to saucienu pēc palīdzības, lai atrastu sākumu. Bet tas traucē forumu.

Tagad mums ir 10 centu riņķa maisā
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Noteikti! Es ievietoju šo ieteikumu Heisenberga pavedienā par jauno foruma stilu.
Lai gan šajā konkrētajā gadījumā tas nav piemērojams. Viņš meklēšanas joslā varēja ierakstīt tieši šeit publicēto jautājumu un iegūt pareizo rezultātu.

Un, godīgi sakot, veikt ķīmiskās sintēzes bez ķīmiskās izglītības nav reāli, ja cilvēks nav pietiekami zinātkārs, uzņēmīgs un inteliģents, lai pats atrastu jebkādu informāciju un savienotu punktus. Tad tikpat labi var atgriezties darknetu tirgos un iegādāties produktu.
 
Last edited:
Top