Question Kā notiek metamfetamīna ražošana, izmantojot medicīnisko šķidro efedrīnu (C10H15NO)?

Napoleon

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Izmantoju šķidrumu tieši un man bija problēmas ar kristalizāciju, tas paliek kā ūdens, vai var būt problēma tā tīrībā, vai nav iespējams ražot metamfetamīnu ar ārstniecisko šķidrumu efedrīnu? Es izmantoju metodi, kas satur sarkano fosforu un sālsskābi.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Labdien, kurā uzņēmumā jūs izmantojāt šo produktu?
Un cik procentos efedrīna ir izšķīdināts kādā šķidruma daudzumā (ml)?
 

Napoleon

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Es to iegādājos, uzpērkot slimnīcas darbiniekus. Es nezinu sastāvdaļas, viss, ko viņi zina, ir tas, ka to lieto pacientiem. Vai ir metode, ar kuras palīdzību es varu atdalīt tīru efedrīnu?
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Teorētiski ir tikai jāļauj iztvaikot šķidrumam, lai beigās paliktu tajā izšķīdinātā viela (efedrīna HCI).
Ja vien nekas cits nav iejaukts!
Es liktu šķidrumam iztvaikot plašā stikla traukā, istabas temperatūrā, tumšā vietā!!!
Pēc tam to varētu bez problēmām izmantot joda/fosfora (sarkanā) reducēšanai.
Es esmu pilnīgs nūjotājs, bet pirms 10 gadiem to izmēģināju, un tas ir diezgan vienkārši!!!
Saules sveicieni un veiksmes
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Sveiki, Napoleon,
Es atradu šo:
Efedrīna sulfāta injekciju dozēšana un lietošana
Vispārīga dozēšanas un lietošanas instrukcija
Efedrīna sulfāta injekcija, 50 mg/ml pirms ievadīšanas intravenozā bolusā jāatšķaida, lai sasniegtu vēlamo koncentrāciju. Atšķaidīt ar fizioloģisko šķīdumu vai 5% dekstrozi ūdenī......

Cik daudz (cc) esat lietojis? Ja tas bija tā, kā iepriekš, tad Jūs saņēmāt tikai aptuveni 1/20 no reakcijai nepieciešamā daudzuma.

Līdzīgi kā jau citi minēja, pārlejiet šķidrumu seklā šķīvī ar plakanu dibenu vai šķīvī un ļaujiet iztvaikot visam ūdenim. Noskrāpējiet atlikušo atlikumu un nosveriet to. Tas būs efedrīna sālījums. Tā MW būs pamats pārējo reaģentu daudzumu aprēķināšanai.
 
Top