Question Kā atrast izejmateriālus?

balkanboi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Es saprotu, ka šī ir vienkārša tēma, bet kā atrast aizliegtās ķīmiskās vielas? Kā jūs tās iegūstat un kam jāpievērš uzmanība? Vai tās piegādā arī uz Balkāniem?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Ja dzīvojat Balkānos, tam nevajadzētu būt pārāk slikti. Austrumeiropā ir daudz personu, kas labprāt jums tos pārdos. Vai ir kāds vietējais forums no jūsu mītnes zemes, kurā jūs varētu reklamēt savus pētījumus? Pretējā gadījumā Polijā ir daudz personu, kas pārdod nedaudz aizliegtas ķimikālijas.
(Ja jums ir kāds forums, lūdzu, dalieties ar to ar mani, rakstot privātu ziņu).
 

elementshifter

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 27, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Daudzas būtiskas ķīmiskās vielas var pagatavot pārsteidzoši no mātes zemes vai vienkārši izmantojot vienkāršas ķīmijas metodes, lai attīrītu ķīmiskās vielas. Esmu pamanījis, ka sālsskābe sērskābe, arī sārmainais sārms, pazīstams arī kā kaustiskā soda vai nātrija hidroksīds tur ir notekūdeņu tīrīšanas līdzeklis Red devil ir visspēcīgākais sārms, ko bez aizdomām var iegādāties datortehnikas veikalā, bet jūs varat izgatavot savas vienkāršās ķimikālijas, izmantojot elektrolīzi problēma šeit ir tā, cik daudz laika un cik maz produktu jūs varat iegūt veiciet savu pētījumu, un jūs būsiet pārsteigti, ko jūs varat izgatavot no nekā, vienkārši izmantojot elementus, kas jums apkārt.
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
Vispirms jums mums jāpaziņo, kādas ķimikālijas jums vajadzīgas, tad mēs zināsim, kā jums palīdzēt tās iegūt, nav problēmu, ka lielākā daļa ķimikāliju tiek sūtītas uz Balkāniem.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Ja dzīvojat Austrumeiropā vai Balkānos, pasūtīt ķīmiskās vielas no Ķīnas piegādātājiem, izmantojot alibaba, ir ļoti vienkārši.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
370
Reaction score
181
Points
43
Alibaba ir laba vieta, bet Kvalitāte un kvantitāte nosūtīja labāko
 
Top