Question Kā darbojas valsts paku sūtījumi? vai ir vērts sūtīt narkotikas ar pasta starpniecību?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mani uztrauc, vai ir droši sūtīt narkotiskās vielas, izmantojot valsts paku dienestu vai privātos loģistikas uzņēmumus ar iekšzemes sūtījumiem, paldies visiem!
 

davlovsky

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ko jūs domājat? Lol, es no visa šī medus kļūstu lipīga.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Man nav ne jausmas, tāpēc es jautāju, es runāju par iekšzemes sūtījumiem, starptautiskos sūtījumus nepārprotami pārbauda muita.
Vienīgais, ko es zinu, ir tas, ka loģistikas uzņēmumiem ir metāla detektors (lai atklātu šaujamieročus un asiņainus ieročus).
bet es personīgi esmu pircis airsoft ieročus un asiņainos ieročus no aliexpress, un tie ieradās bez problēmām, un tas ir starptautisks sūtījums.
 

davlovsky

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Jūs ripojat kauliņus. Jums šeit ir tīmekļa vietne, kurā tiek publicēti YouTube videoklipi, kuros cilvēkiem tiek parādīts, kā sintezēt nelegālas narkotikas, kas darbojas kā centrs/tirgus, kurā var iegādāties ne tikai jebkuras narkotiskās vielas, ko viņi vēlas, bet arī jebkuru prekursoru, lai viņi varētu arī paši izgatavot savas.

Tātad, pat ja šī tīmekļa vietne nav viens milzīgs medus kaste (liels ja), Džonijs Likums noteikti zina, ka tā pastāv.
Bet pieņemsim uz brīdi, ka šī tīmekļa vietne patiešām ir legāla un to vada kāda slikto, drosmīgo, dumpinieciski noskaņoto ķīmiķu komanda, un jūs pats esat gan ielas, gan tehnoloģiju ziņā pietiekami zinošs, lai paslēptu sevi aiz vairākiem drošības slāņiem - pat ja visas šīs zvaigznes sakrīt, galu galā jūs joprojām spēlēsiet uz kauliņiem.

Tāpēc es domāju, ka runa ir par to, vai jums tas ir vai nav tā vērts. Vai atalgojums, ko sniedz tas, ka varēsi uzņemt kādu no savām DoC, atsver risku tikt pieķertam, pērkot narkotikas tiešsaistē un saņemot tās pa pastu, lai tās tev atsūtītu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Kādā valstī jūs atrodaties?

Tiem, kas dzīvo Amerikas Savienotajās Valstīs
Lūk, labākais padoms, ko jūs varētu iemācīties.

Esmu izgājis cauri visām lapām, kas saistītas ar USPS.com tīmekļa vietni. Dziļi dziļi vienā publikācijā par pasta klasēm ir rakstīts;
" Visas pasta klases ir pakļautas pārbaudei, izņemot Priority Mail Express ® " tālāk tiek runāts par nākamās dienas piegādes laika ierobežojumiem.
Tās cena sākas no 25 ASV dolāriem, bet, ja vēlaties, lai sūtījums tiktu nogādāts galamērķī, tas ir veids, kā to izdarīt. Es iesaku jums vēl mēģināt novirzīt sūtījumu. Nepareizi marķējiet to un izdrukājiet viltotu atpakaļnosūtīšanas adreses uzlīmi, ja nekaitīga priekšā. NESŪTIET NEKO VIEGLI UZLIESMOJOŠU, NEKĀDU TABAKU VAI ALKOHOLU. Vismaz melojiet par to. Divreiz impulsīvi sūtiet jebko, kas smaržo, ietiniet to folijā vai izmantojiet Pringles bundžu vai mylara maisiņu.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Spānija (Eiropa) Esmu redzējis, ka daudzi cilvēki šeit sūta zāles, izmantojot glovo vadītājus.
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Eiropai vienkārši izmantojiet dpd, labi iesaiņojiet un pievērsiet zināmu uzmanību slēpšanai, un 95%+ tiks saņemti.

Attiecībā uz nacionālajām pakām, šajā gadījumā Spānijai, piemēro tos pašus noteikumus, un 99%+ ierodas bez problēmām.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Ir daudz cilvēku, kas ar šāda veida pakalpojumiem sūta zāles visā pasaulē, ir divas lielas un svarīgas sastāvdaļas, lai pareizi pabeigtu savu sūtījumu: jums ir ļoti labi jāzina, ko jūs darāt, un jums ir jābūt veiksminiekam. Varbūt, ja jūs joprojām uzdodat sev šāda veida jautājumu, jums labāk ir mazliet teorētiskās pieredzes, uzziniet, cik vien varat, un mēģiniet aprunāties ar kādu no ekspertiem, tas jums droši palīdzēs. Nedariet muļķības, ja neesat pārliecināts par to, ko darāt, sekas var daudz ko sabojāt, atcerieties to.
 
Top