Question Kā atdzesēt audzēšanas telpu?

Bluegum

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Man ir hermētiski noslēgta telpa, kurā jau vairāk nekā 3 gadus nav bijušas nekādas problēmas. Jauki augsti raugi bez būtiskām problēmām. Pēdējo 6 mēnešu laikā tā nav atdzisusi zem 30c.

Esmu pievienojis maiņstrāvu, otru ieplūdes atveri, izmantoju 2 charcol izplūdes filtrus un pašlaik samazinu gaismas stiprumu dienas laikā. Gaismas ir ieslēgtas pa nakti un izslēgtas dienas laikā. Āra laika apstākļi ir vēsāki nekā iepriekšējos gados.

Pašlaik augi ir veģetācijā, tāpēc augi tiek galā, bet iepriekšējā audzēšanas reizē tie ziedēšanas laikā izvārījās, un es nevēlos, lai tas atkārtotos.

Es nezinu, kas to pēkšņi varētu izraisīt. Šķiet, ka pēdējo 12 mēnešu laikā kaut kas ir mainījies, lai to izraisītu, un man nav skaidrs, kas.

Vai ir kādas idejas par to, kas to varētu izraisīt? Priecājos par jūsu padomu.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Jums vajadzētu iegādāties ar ūdeni dzesējamu gaisa dzesētāju, ko sauc par optiklimatu.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
arī , jums labāk iegūt padziļinātu informāciju par cannabisgrow vietnēm.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Risinājums spanara darbosies, tomēr tas nenovērsīs sākotnējo problēmu. Varbūt kāda no tur esošajām iekārtām ir bojāta un pārkarst? Vieglākais veids, kā pārbaudīt, no kurienes tas varētu rasties, būtu termokamera, taču tā ir dārga, ja jūs nezināt kādu, kam tāda jau ir.
Vai pārbaudījāt, vai jūsu elektrības kontaktligzdas nav pārslogotas? Tas varētu izraisīt to pārkaršanu.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Jums ir arī taisnība, arche.
mana pieredze ir tāda, ka, ja es kaut kur sekmīgi audzētu 3+ gadus. es būtu nomainījis daudzas iekārtas, piemēram, spuldzes vai LED.
es nopirktu jaunus ventilatorus . ja jūs audzējat 3+ gadus, iespējams, es veiktu pilnīgu telpas remontu.
 

Bluegum

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Paldies! Atvainojiet, vajadzētu regulāri nomainīt specifiskas, spuldzes, ventilatorus un filtrus, tāpēc tas ir tik dīvaini.

Kādi ieteikumi par vietnēm? Mēģināju meklēt specifiku, bet varēju atrast tikai šo forumu
 
Top