Question Cik sarežģīti ir importēt koka bāzes pastu vai kokaīna hidrohlorīdu no Latīņamerikas uz Eiropu?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Cik grūti ir izvairīties no muitas kontroles un atrast nopietnu un likumīgu kontaktu (bez krāpšanas) izcelsmes valstī, kas vēlas eksportēt uz Eiropu?
paldies visiem!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Sveiki. Es esmu no Latīņamerikas un man ir piekļuve kokaīnam 98%, man ir nepieciešams nopietns kontakts ar kādu no Eiropas
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Nosūtiet man savu telegrammas lietotāju, un es ar jums sazināsimies, Ja jūs esat krāpnieks, jums būs ļoti grūti mani apmānīt, jo es esmu krāpšanas jomas eksperts.
paldies!!
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Es neesmu krāpnieks, es tikai vēlos godīgu kontaktu ar kādu no Eiropas, lai mēs kopā varētu nopelnīt naudu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Lai izvairītos no jebkādas krāpniecības, darījumiem varat izmantot BB Escrow.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Jūs, iespējams, neesat scammer, bet līdz šim es varu ievadīt vietnes, kur viņi ražo to, neviens nesasniedz 98% Tas ir tikai komentārs, veicinot manas zināšanas
 
View previous replies…

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Es runāju par 98%, lai pateiktu, ka produkts ir kvalitatīvs, taču tas ne vienmēr būs 98%... Tas var būt 95%, 93%, 96%, bet es apstiprinu, ka tas ir augstākās kvalitātes
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
ok, es saprotu, tikai, ja tu kaut ko gatavojies darīt, tev jādara viss iespējamais, lai tas izdotos labi. Atcerieties, ka sūtot ir jābūt ļoti praktiskam, nekad nenorādiet savu informāciju vai dzīvesvietu. Meklējiet kādu, kas to darīs jūsu vietā, un vēlaties nopelnīt papildu naudu.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Man ir 1 cilvēks, kurš vēlas kaut ko tādu darīt, ja vēlaties, došu jums kontaktus, parunāsim un vienosimies.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Pēdējos gados Eiropā iebruka brazīlieši, un, iespējams, viņi saņem daudz pasta sūtījumu no Brazīlijas, kas ir laba iespēja kopā ar visiem šiem sūtījumiem nosūtīt arī kokaīnu.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Sveiki, es esmu no Col. Valle del Cauca, kur viss ir ļoti lēts.

Mans ieteikums ir neveikt sūtījumus, tas ir ārkārtīgi delikāts, jums ir 95% iespēja, ka policija klauvēs pie jūsu durvīm.

mans ieteikums ir ņemt līdzi pasažieri nelielos daudzumos.

Ikviens, kurš jums apliecina, ka jūsu pirkums droši ierodas jūsu valstī, ir melis Es ļoti labi pārzinu šo jautājumu, un notiek tikai 2 lietas: ierodas tas, kurš jūs krāpj, vai policija.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ko jūs domājat par piegādi ar FEDEX mazos daudzumos? Piemērs: 300g, 500g, 500g
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Problēma nav kuģniecības uzņēmumi, problēma ir filtri, kuriem jāiziet cauri, lai varētu nosūtīt uz galamērķi. Ierodoties galamērķī, tas iet cauri tai pašai robežkontrolei 300g 500g hehehe tas ir arto es domāju, ka tas ir neiespējami atcerieties, ka jums ir jāiziet cauri muitai skeneri pretnarkotiku suņi un detektors, kas ir mazs sekundēs identificē to, kas ir uzticēts Viņi izlemj, vai viņi ļauj to turpināt, bet viņi jau paziņo galamērķa valsts policijai, lai veiktu operāciju, draugs, ko tu saki, ir daudz, ir cilvēki, kas maksā, lai atdarinātu produktu dažādās modalitātēs, bet manā valstī gandrīz visi tos zina. Ja jums ir vairāk jautājumu, internistu es paskaidrošu vairāk šaubas, ka jums ir
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
interesanti. Ja jūs varat man palīdzēt šajos transporta jautājumos, novēršot dažas šaubas, būšu ārkārtīgi pateicīgs par mācībām.
 
  • Like
Reactions: auc

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Muitas drošības sistēma lidostās ir visstingrākā, visi koferi un bagāža tiek izlaista caur rentgena aparātu, daudzās vai visās lidostās jāiziet caur milimetrisko viļņu skeneri, un dažu valstu muitā aģentiem ir narkotiku pēdu noteikšanas iekārtas.
No otras puses, tirdzniecības ostā ne visi konteineri tiek pārbaudīti, jo dienestā ir daudz un maz aģentu, konteineri tiek pārbaudīti atkarībā no izcelsmes (ja tā ir augsta riska valsts) utt.
Bet šeit, Eiropā, vienmēr iebrauc 1000 kg kokaīna kravas, arī policija konfiscē daudz, nesen man tuvākajā ostā konfiscēja 5 tonnas kokaīna.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
tas nav iespējams neviens jums neko nevar nodrošināt jums ir liela iespēja, ka jūs zaudēsiet savu naudu
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Kā par koka tēju mate de coca vai hoja? Cik grūti to ir nosūtīt pārpakotu kā cita veida "tēju"?

Mani tas interesētu, ja kāds var norādīt uz vietni, kas nav krāpniecība, vai palīdzēt man šeit.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pārvadāšanas metožu ir pārāk daudz, un manā valstī tās zina gandrīz visi. Jums ir jānoskaidro, vai kokas lapu eksports ir likumīgs vai nelikumīgs gan manā, gan jūsu valstī. Ja tas ir, lai ražotu produktu, ko daudzi vēlas, to būtu neiespējami transportēt, jo tiktu izmantots liels daudzums koka lapu, un, tā kā tās ir augu izcelsmes, jums ir jāatbilst pārāk daudzām prasībām un jābūt uzņēmumam, kas deklarē izmantošanu un nodokļus, bet, cik es saprotu, to eksportēt ir nelegāli.
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Jā, es zinu, ka no 1 līdz 1,5 kg lapu saražo aptuveni 10 g +-, ja attiecība ir pareiza.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
10 g jums var būt labs daudzums, mums tas nav riska vērts
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Es jums saku to pašu, ka garantijas šajā vidē ir gandrīz nulles, tas ir vairāk iespējams, ka jūs tiksiet scammed, jo modalitāte nav rentabla daudziem, un tas ir ļoti reti tiem, kas mēra sevi veikt sūtījumus, sniedzot savu informāciju, tad viņi teiks jā un viss, lai jūs varētu nosūtīt naudu, un es domāju, ka no šī brīža jūs varat tikt scammed
Ja jūs nākt un ņemt savu produktu kaut kādā veidā, es domāju, ka tas ir nopietnāks, un viņi var jums palīdzēt, bet dzīvo vai nosūtot 1 pasažieris, protams, jums ir jābūt naudu par visu šo jautājumu.
 
Top