Kā tirgotāji sūta savas zāles pa pastu?

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1
Labdien,


Esmu meklējusi, ka suņi var izsmaržot narkotikas pat tad, ja tās ir labi paslēptas.

Es domāju par to, kā dīleri, sūtot savu preci pa pastu, netiek pieķerti?
un kas notiks, ja pasta nodaļa noķers narkotikas, vai tas nebūs liels risks dīlerim identificēt savu vārdu?
vai ir arī veids, kā apmānīt suņus, kas izsmaržo narkotikas?

paldies
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kā būtu jānoķer tirgotājs? Viņam nav jābaidās, ja viņš strādā tīri un visu dezinficē. Kas uz tā uzraksta pareizo sūtītāju, tas būtu pelnījis cietumu par muļķību. Problēmas ir tikai saņēmējam, bet, kamēr viņš rīkojas pareizi, daudz kas nevar notikt.
Ja ekspertīze neatrod nekādus izmantojamus pierādījumus, piemēram, pirkstu nospiedumus vai DNS pēdas, sūtītājam nav jāuztraucas, īpaši, ja viņš jau ir zināms policijai.

Suņus un viņu degunus nevar apmānīt, bet kāpēc gan suns varētu sajust vēstules smaržu? Vai esat kādreiz saskāries ar pasta dienestu? Tas ir pilnībā automatizēts process, kurā šķirošanas mašīnas strādā lielās zālēs, un manuāla iejaukšanās ir nepieciešama tikai darbības traucējumu gadījumā. Tur visu dienu neskrien suņi. Narkotiku suņus izmanto reidos, lai atrastu slēptuves, jo neviens policists nevēlas meklēt, sprāgstvielu suņus, piemēram, lidostā apskates laikā, bet ne pasta sadales centros, kur dienā tiek apstrādāti vairāk nekā 100 000 vēstuļu.

Tomēr tas, ko vajadzētu darīt, ir iepakot preces vakuumā, kas novērš vismaz to, ka pārvadāšanas laikā neviens nepamana smaku. Atkarībā no tā, cik tīri jūs strādājat, tas palīdzētu arī suņiem, bet parasti ārpusē ir sīkas pēdas, kas liek sunim streikot.
 

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Ko jūs lietotu dezinfekcijai Es dzirdēju par stikla tīrīšanas līdzekli un parasto dezinfekcijas aerosolu. Vai ir vēl kaut kas cits?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Taisnība, es nopirku ecstasy un tirgū es nosūtīju piegādes adresi, un pēc dienas es saņēmu savu preci, tā bija grāmatas 73. lappusē, un neviens mani nesastapa, tāpēc atbilde ir pa pastu.
 

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1

Labdien,

paldies par atbildi uz manu jautājumu, manā jautājumā bija runa par to, kas notiks, ja policisti pasta sūtījumu noķers sūtīšanas procesā un atradīs tajā narkotikas? šeit, manā valstī, mums nav publiskās pasta kastītes, kur var vienkārši ievietot vēstuli un aiziet, bet mums vēstule ir jāsūta caur pasta nodaļu, kur mums prasa mūsu personu apliecinošu dokumentu.

Paldies
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tad es šajā valstī nesūtītu nevienu pasta sūtījumu bez iespējas sūtīt nelielas pakas anonīmi, jo tā ir šīs gandrīz pasaules mēroga sistēmas lielā priekšrocība, kas ļauj sūtītājam palikt anonīmam, un jūs tikai aptuveni zināt, no kura reģiona sūtījums nāk, jo ir zīmogs.
Jūsu gadījumā policija vērsīsies pret saņēmēju un sūtītāju, saņēmējam būs jāpierāda, ka viņš tos ir pasūtījis, un policisti uzlauzīs sūtītāja durvis.
Ko jūs domājat, ka policisti darītu citādi?

Vai jūs vēlaties iegādāties vai pārdot narkotikas pa pastu?
 

steve77

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Ja kāda struktūra sūta vai saņem pakas iekšzemē, tad tā ir droša, ja kāda struktūra saņem paku ASV no ārzemēm, tad tā būs problēma, jo starp saņēmēju un sūtītāju būs ASV muita, un paku var iestrēgt muitā, bet, ja kāda struktūra sūta paku no ASV uz ASV, tad tur nav muitas.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Godīgi sakot, es nekad neesmu saskāries ar problēmām ar nosūtīšanu vai saņemšanu, bet manā valstī sods nav tik liels.....
 

tjerry

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Hei, puiši, pirmo reizi šeit publicēju plakātu. Es gribu nosūtīt sēņu paku no holandijas uz norvēģiju. Man teica, ka jebkurš sūtījums no Nīderlandes jau pats par sevi ir sarkanais karogs šīm vikingu muitām. Tāpēc es gribēju uzzināt, vai kādam ir pieredze ar veiksmīgu sūtīšanu uz šo ziemeļu teritoriju. Vai izredzes tiešām ir tik lielas, ka man nevajadzētu mēģināt, vai arī man pret to jāizturas kā pret jebkuru citu sūtījumu.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Daudzi smārtshopi ikdienā izsūta daudzus daudzus daudzus trifeļus visā eiropā sava veida puslegāli. Jums nevajadzētu uztraukties
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Kāpēc gan nesūtīt tos draugam citā valstī un nelūgt nosūtīt uz galamērķi.
 

Paul DelGrosso

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vai kādam ir bijuši sūtījumi no Ķīnas uz Kanādu bez problēmām? Kilogramus vai vairāk? Mazākas, piemēram, 500 g līdz 100 g?

Dažas lietas jau ir Kanādas noliktavās. Bet citas nav. Ceru saņemt atbildi.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tāpēc ļaujiet man to paskaidrot, varbūt tas palīdzēs arī citiem. jebkuru daudzumu, kas mazāks par 2 kg, viņi var nosūtīt ar nereģistrētu vai ierakstītu "vēstuli", kurā paredzēts ievietot tikai dokumentus, bet tas gandrīz nevienu neinteresē, tas ir ļoti droši. Bet ķīnieši ir labi iesakņojušies Kanādā, viņiem ir importa tīkli, ekspedīcijas stratēģijas un viņi atbalsta ar dokumentāciju. viņi GATVOJAS, lai jūs saņemtu savus pasūtījumus, un viņi tos piegādā, lēnām.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Ir apgalvojumi par trikiem, kam vajadzētu darboties, piemēram, noteikta veida mānekļiem vai pat ķīmiskām vielām, bet kopumā es neiesaku pārāk tālu sūtīt nekādas vielas, kas ir šķidras vai ar spēcīgu smaržu, vietējie tirgi parasti ir pietiekami spēcīgi, tāpēc, piemēram, kaņepes nav vajadzības sūtīt ļoti tālu.
 
Top