Question Kā es varētu kaut ko nosūtīt, ja tas nav saistīts ar mani?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Im ASV, vai pasta kastītes ir pietiekami drošas? kā tas notiek? Kā es varu saņemt šāda veida materiālus.... Es jautāju, jo, importējot no citas valsts, pēdējais, ko es vēlos, ir, lai muita varētu mani izsekot, sliktākajā gadījumā... Vai pat iekšzemē es vienkārši nevaru riskēt ar to, ka kāds sūtītājs ir "medus kaste"..... Man jau ir iepriekšēja apsūdzība par narkotiku lietošanu, tāpēc viss, ar ko es iesaistītos, būtu diezgan nosodāms... tāpēc nav vietas, kur ko izkrāpēt.....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Ne savā vārdā po kastītes nav pietiekami drošas. Po kastīte ir tikai tvertne, kas patiesībā ne ar ko neatšķiras no kastītes blakus ielai. Jums ir jāizveido viltota identitāte vai jāaizņemas kāda cilvēka identitāte, jāiegūst kastīte uz viņa vārda, jāizmanto vienreizlietojamā naudas karte vai kas cits, kas nav saistīts ar jums. Lūgt, lai kāds, kam uzticaties, to saņem. Viņam jābūt tīram un nekādā veidā nesaistītam ar tās iegādi, lai viņš varētu ticami noliegt, ja policija to piegādā. Es esmu tieši tajā pašā laivā un mēģinu izdomāt, kā saņemt kontrabandu, lai netiktu atklāta. Ir kāds drošības forums, kurā noteikti vajadzētu ieskatīties, bet daļu no tā, ko es tur izlasīju, es nedomāju, ka es šajā dzīvē varētu iemācīties pat izdarīt. Pareizais piegādātājs ir viss. Iedomājieties, ka muitā atrodas kaste no XuCuingchong ķīmiskā uzņēmuma, kas adresēta kādai personai. Domājat, ka viņiem būs aizdomas? Kas man atgādina, ka slēpšanās aiz kāda uzņēmuma, īsta vai labi iedomāta, varētu būt paņēmiens. Es galvenokārt reaģēju, lai uzzinātu, ko citi saka, jo tagad esmu šeit.
 
Top