Question Kā iegūt Psilocybe no sēnēm?

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Vai kāds var man palīdzēt?
 

gameon

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tātad tru, vienkārši veltiet laiku vai izmantojiet šermuļa pogu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
🤮🤮🤮🤮🤮🤮. Es jums pastāstīšu. Nogremdēt 5 gramus klusā tumsā var būt izaicinājums, bet apēst želejas šņabi ir gluži kā kūka. Man vietnē The Shroomery.org ir 15 vai vairāk gadu vecs želejas šāviens Tek. Tajā laikā tas bija vienīgais, un tas ir burtiski #2 no šī pavediena. Tā jūs aizvedat psilocīnu tālāk, nekā jūs jebkad gribējāt. Cilvēki bieži vien neapzinās, ka psilocīns ir tikai tas, kas tevi ietekmē. Psilocibīnu defosforlē jūsu kuņģa skābe. Es nerunāšu par to, kāpēc burvju sēnes pareizi sauc par psilocibīnu, bet ir priekšnoteikums.
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
McKenna stila ego nāve, es vienmēr cenšos dabūt savu telefonu pēc iespējas tālāk no sevis, kad dodos tik dziļi un tas ir tumšā guļamistabā, dievs, ar ko es esmu sastapies šajos psihonautu ceļojumos svītraini, tāpēc vienreiz es tiešām redzēju, kā rītausmā, saldumu apgāžot, zvirbulis no koka nogāza guļošo meža pīli, tagad, kad es lietoju varoņdarbu devas, ir pīles kamuflāžas tērpos, dažreiz tās vienkārši izskatās gatavas karam citreiz viņu izturēšanās un aukstā attieksme ir ne tik smalks veids, kā pateikt, ka tās gatavojas karam, pasīvi agresīvi fūli, .... Fouls ir pīles fouls vai vienkārši mājputni, fucking birds man
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Es redzu, ka jums ir daudz atbilžu, pieņemot, ka tās ir lieliskas, kas tās uzrakstīja, es nelasīju, jūs varat iegūt psilocibīnu, sasmalcinot tos un, manuprāt, 1:1 pēc svara etanola ekstrakcija, pieņemot, ka ar nedaudz ūdens, kas vēlāk tiek destilēts, būtu mans labākais minējums par vienkāršu veidu, kā pagatavot ekstraktu no jūsu sēnēm, man šobrīd ir kurpju kastes ar panna subtropiem un daži apskaidrības monotubi, man tas ir bijis mikoloģijas karstais posms, contam bezmaksas tik ilgi es esmu sadedzinājis visas agara plates un pārneses, kā arī lielāko daļu graudu uz graudiem no šiem pirmajiem pārnesēm, man ir daži violeti mistiskie lc, kas kolonizē tik ātri un padara lielisku produktu, ja jūs mēģināt iegūt tos šķidrā etanolā un vai etanolā un dh20 būs ceļš, es deru, ka jūs varat atrast procesu ļoti viegli viņi ir likumīgi daudzās vietās tagad, ko es daru, ir lieliski un līdz visiem maniem aborts vai sānu vai ir tas, ka neizskatās kā kaut kas id kādreiz dot kādam maisā periodā, un, kad viņi veido līdz quart burka es ievietot tos burvju lodes uz īsu eksplozijas ciklu un tad saņemt šo ļoti tīru citronu sulu no visa pārtikas produktiem, kas garšo tik labi, un es sajauc divas, Jūs varat filtrēt pēc dažām stundām, bet es parasti ļaujiet to darīt tā s thang pie istabas temp 12 stundas iesaldēt chil un filtrēt off tad dzert citronu sulu šāvienu tas ir labāk nekā jebkurš šokolādes tāfelītes vai kaut ko es esmu darījis, jūs, protams, varētu izplatīt to šādā veidā, un citronskābe padara milzīgu atšķirību ir jautri tur un skatīties savu ego lol
 
Top