Question Sveiki, draugi

amir1385hatam

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, draugi Zāļu ražošanai Kuru ķīmijas nozari mums vajadzētu studēt?
 

amir1385hatam

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kādu ķīmijas nozari jūs iesakāt apgūt iesācējam?
 

IgnazSemmelweis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 8, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
internetā atrodams daudz noderīgas informācijas, attiecībā uz secību, kas jums būtu jāapgūst, es ieteiktu sākt ar atomu pamatstruktūru, kinētikas, enerģētikas, masas aprēķinu, nomenklatūras un sintēzes pamatu apguvi. Es pievienoju failus, kurus izmantoju, lai mācītos ķīmiju, kad biju jaunāks, cerams, jums palīdzēs!
 

Attachments

  • lLiaT9DFb1.pdf
    176.3 KB · Views: 514
  • OD8BlhKXuj.pdf
    558.9 KB · Views: 442
  • d04nsmeQcG.pdf
    228.3 KB · Views: 597
  • B7Dp6j0qVs.pdf
    20.7 KB · Views: 476
  • dArzWcHpn4.pdf
    362.7 KB · Views: 502
  • Q8PkMYAmEu.pdf
    245 KB · Views: 536
  • 3bz1yof0j9.pdf
    406.7 KB · Views: 1,296
  • B7UTmO6xaz.pdf
    193 KB · Views: 430

iLLCiD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Tā kā jūsu interese par ķīmiju, šķiet, ir izteikta, es izdomāju, ka ir lietderīgi sākt ar pamatiem un no tiem virzīties uz augšu. Šis ir mans viedoklis par zāļu ķīmijas procedūrām/sintēzēm no vieglākajām līdz sarežģītākajām. Tas ir pamatapskats, bet, ja jūs varat attīstīt izpratni par to visu, jūs noteikti esat ceļā uz to, lai kļūtu par prasmīgu ķīmiķi. Veiksmi jūsu ceļojumā.
A/B ķīmija (DMT ekstrakcija), (amīnu uzvedība)
1,4 BDO/ GBL līdz GHB, (godīgi neatceros intereses trūkuma dēļ, tas ir viegli tho skābes hidrolīze vai smt).
Psuedo -> metamfetamīns/metkatinons (kā izolēt izejmateriālu/oksidācijas/redukcijas)
Triptamīna ķīmijas pamati (dekarboksilēšana/reduktīvā aminācija).
Fenetilamīnu ķīmijas pamati, (daudzpakāpju sintēze/ Henrija reakcija/ halogenēšana/ Vackera oks. / reduktīvie amīni).
Ketamīns/arilcikloheksilamīns
(daudzpakāpju reakcija/rignards/reduktīvie amīni/pārkārtojumi) (daudzpakāpju reakcija/rignards/reduktīvie amīni/pārkārtojumi)
 
Top