Question Vai kāds ir iegādājies ķīmiskos prekursorus (MDP2P, PMK glicidātu, P2P...) no Ķīnas pārdevēja Alibaba?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Vēlētos uzzināt, kāda bija jūsu pieredze, pērkot ķīmiskos prekursorus no Ķīnas piegādātājiem ar alibaba starpniecību, jo tie ir produkti, kas pārkāpj alibaba standartus, pirkumu neaizsargātu alibaba escrow sistēma, tāpēc nevarētu saņemt maksājuma atmaksu, piemēram, apkrāpjot, nosūtot jums aizvietotāju vai citu produktu. Paldies visiem!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
AliBaba cīnās ar apšaubāmu ķīmisko vielu piegādātājiem. Esmu pārliecināts, ka visi piegādātāji, kas piedāvā nelegālas pozīcijas Ķīnai, ir krāpnieki.
Taču ir pilnīgi iespējams iegādāties PMK, BMK etilglikskābi, benzaldehīdu, metilpropiofenonu vai bromketonu.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Vai jūs zināt, kur es varu iegādāties PMK glicidātu? Esmu atradis pārdevēju Ķīnā, kurš to it kā pārdod, un viņš man personīgi ļauj doties uz viņa uzņēmumu Ķīnas pilsētā Singtai Hebejas provinces Hebejas provincē, lai es varētu pārliecināties, ka tas ir oriģinālais produkts, nevis tā aizstājējs, bet vai ir jēga, ka viņš man to atļauj darīt? tā kā PMK Ķīnā ir nelegāls, es varētu būt Ķīnas valdība.
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Tagad Ķīnas ražotāji pārdod īstu PMK prekursorus.
Ķīnas valdība to nav aizliegusi.

Es varu sniegt pilnu recepti no PMK prekursora līdz P2NP.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Es nezinu, no kurienes jūs esat ieguvuši šo informāciju, MDP2P Ķīnā ir nelegāls mate
 
  • Like
Reactions: auc

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
tbh.... viss iet cauri tur.... droša piegāde, naudas atmaksas iespēja ko vēl jūs vēlaties?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Dodiet man ziņu, ja esmu nepieciešams

Es varu nodrošināt ķīmisko prekursoru materiālu izpēti

Mana cena ir ļoti izdevīga

Nodrošināšu paraugus, lai jūs varētu tos pārbaudīt
 
Last edited:
Top