Question Zaļā ķīmija

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Zāļu laboratorijas var būt bīstamas videi. Kā tās risina šo problēmu? Es domāju, ka šajā forumā vajadzētu vairāk censties risināt šo problēmu.
 

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Jā, es redzu, ka jūs esat ražotājs. Daži piemēri no jūsu rūpnīcas?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
neviens zāļu ražotājs nerūpējas par vidi, kā tam vajadzētu atbrīvoties no atkritumiem?
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
BASF to sauc par Verbund, integrējot atkritumus no viena procesa citā, lai ne tikai iegūtu maksimālu vērtību, bet arī novērstu atkritumu rašanos, kas var kaitēt videi.
Es neitralizēju visus savus atkritumus vai, ja tas nav iespējams, nogādāju tos sadedzināšanai.
 

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Kā jūs veicat sadedzināšanu (gaisa plūsma, ugunskurs...)?
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Man nav, ir uzņēmumi, kas sniedz šo pakalpojumu. par kilogramu un par atkritumu kategoriju.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

Šajā gadījumā es diemžēl teiktu, ka jūs sludinātu korim.

Ir vairākas neobjektīvas dokumentālās filmas, kuras varat noskatīties youtube par dažiem mūsu lielākajiem uzņēmumiem pasaulē, kā tie rīkojas ar saviem izmetumiem.

Viņi apgalvo, ka tiem ir dažādi "zaļie marķējumi", bet lielākā daļa no tiem nonāk trešās pasaules valstīs.

Pat uzņēmumi, kas darbojas kā atkritumu apglabāšanas uzņēmumi, eksportē un izgāž atkritumus trešās pasaules valstīs.

Un, ja par to runājam, šis forums galvenokārt ir veltīts nelegālo narkotiku ražošanai, kā jūs sagaidāt, ka mēs atbrīvosimies no visiem ķimikālijām, neradot aizdomas?

"Ei, šeit ir 200 l muca ar visiem periodiskās tabulas savienojumiem, ko es atradu mežā, es atvedīšu vienu ik pēc 2 mēnešiem".

Jūs saprotat manu smaili :)?

Ar sveicieniem
 
Top