VISPĀRĪGI ZĀĻU LIETOŠANAS NOTEIKUMI

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
9UYzNbE8qn


Mūsdienu pasaulē medikamenti ir izplatīti visur, tāpēc jums atliek tikai pielāgoties un apgūt zināšanas par to lietošanu. Zinātnisko kaitējuma mazināšanas metožu izveide un lobēšana ir efektīvs instruments pareizas narkotiku lietošanas kultūras veidošanā un efektīvas zinātnes ieviešanā ēnu sfērā, kas pozitīvi ietekmēs aktuālo narkotiku ātrāku globālo dekriminalizāciju.

Kaitējuma mazināšana galvenokārt balstās uz principiem, kuru mērķis ir sniegt medicīnisku atbalstu cilvēkam un uzlabot viņa veselības stāvokli. Cieņpilna attieksme pret cilvēkiem, kuri lieto narkotikas, kā arī pret viņu ģimenēm un kopienām ir neatņemama kaitējuma mazināšanas sastāvdaļa. Narkotiku lietošana nenozīmē, ka cilvēki zaudē savas cilvēktiesības - viņiem joprojām ir tiesības uz dzīvību, augstāko sasniedzamo veselības līmeni, sociālajiem pakalpojumiem, privātumu, brīvību no patvaļīgas aizturēšanas un brīvību no nežēlīgas, necilvēcīgas un pazemojošas izturēšanās un citām tiesībām.

Mēs nodarbojamies ar narkotiku lietošanas negatīvo fizioloģisko, garīgo un sociālo seku mazināšanu šāda veida pavedienos. Mēs iestājamies par narkotiku lietotāju un viņu kopienu aizsardzību, izmantojot pētniecību un medicīnu, lai palīdzētu sasniegt tādu pasauli, kurā narkotiku politika un likumi veicina veselīgāku un drošāku sabiedrību. Kaitējuma mazināšana ir praktisku, efektīvu stratēģiju kopums, kas palīdz cilvēkiem mazināt narkotiku lietošanas, alkoholisma un garīgo slimību negatīvās sekas, pievēršoties lietošanas un ārstēšanas apstākļiem. Tā vietā, lai koncentrētos tikai un uzreiz uz narkotiku lietošanas pārtraukšanu vai psihiskās veselības ārstēšanu, kaitējuma mazināšana par galveno panākumu kritēriju izvirza cilvēka dzīves kvalitātes, veselības un labklājības uzlabošanu
.

XF5MOXaeBP


VISPĀRĪGI NARKOTIKU LIETOŠANAS NOTEIKUMI.
  • PLĀNOT NARKOTIKU LIETOŠANAS LAIKU. Izvēlieties laiku, kad neviens jūs netraucēs. Atcerieties, ka vielu lietošana jāpabeidz vismaz dienu pirms darba, svarīgām lietām vai notikumiem. Diena, kas jums vienkārši nepieciešama, lai izgulētos, atgūtu spēkus un dotu organismam kvalitatīvu atpūtu.
  • LIETOJIET NARKOTIKAS ĒRTĀ UN DROŠĀ VIETĀ. Labākais risinājums ir lietot narkotikas mājās. Mājās nevēlami viesi ir izslēgti, un jums ir visas likumīgās un morālās tiesības neielaist iekšā tos, kurus šobrīd nevēlaties redzēt. Iespēja veikt sabiedrībai bīstamas darbības un tikt nogādātam policijas iecirknī šajā sakarā ir krasi samazināta.
  • ATRODI SĒDĒTĀJU. Tas jo īpaši attiecas uz psihedēliskām vielām. Ir ļoti svarīgi, lai tuvumā būtu cilvēks, kuram uzticaties. Lai viņš ir citā telpā, ja vēlaties šajā brīdī būt vienatnē, bet jābūt cilvēkam, kurš ārkārtas situācijā spēs apķērīgi kontrolēt situāciju. Jūs varat dot sētniekam kaut ko, ko lietot, bet obligāti daudz mazāk nekā visiem pārējiem, lai būtu vismaz viens cilvēks, kas spēj adekvāti novērtēt situāciju un pieņemt lēmumus ārkārtas situācijās.
  • IEVĒROT IETEICAMĀS ZĀĻU DEVAS. Ja jūsu veselības stāvoklis ir normāls, tad ir gandrīz neticami, ka no vieglām un vidējām zāļu devām jūs jutīsieties slikti. Taču jums tas ir jāzina un jāpārbauda, ja jums ir noteiktas problēmas, lai kompetenti prognozētu vielu ietekmi uz jūsu veselības stāvokli.
  • IZVAIRIETIES NO RISKA. Jums, iespējams, ir noteiktas nevēlamas tieksmes, un narkotiku reibuma stāvoklī tās var kļūt nekontrolējamas. Piemēram, ja zināt, ka vēlaties braukt ar automašīnu narkotiku reibumā - atdodiet atslēgas uzticamai personai. Ja zināt, ka nevarat apstāties - ņemiet nepieciešamo devu, pārējo atstājiet kaut kur nepieejamā vietā.
  • IEMĀCIETIES SNIEGT PIRMO PALĪDZĪBU. Atvēliet tam pāris stundas, un kādu dienu jūsu prasmes var glābt jūsu tuvinieku dzīvības. Ir viegli iemācīties veikt netiešo sirds masāžu, kā arī mākslīgo elpināšanu. Tas būtu jādara pirms ātrās palīdzības ierašanās elpošanas apstāšanās vai sirdslēkmes gadījumā.
AXL6h8HjAY

BRĪDINĀJUMS PAR IZVAIRĪŠANOS.


NAV IETEICAMS LIETOT VIENATNĒ. JĀBŪT KĀDAM, KAS PALĪDZĒS, JA JŪTATIES SLIKTI.

NEKAD NELIETOJIET APŠAUBĀMAS UN NEZINĀMAS NARKOTIKAS

NEKAD NELIETOJIET UN NEPIEDALIETIES SABIEDRISKĀS VIETĀS NARKOTIKU IETEKMĒ!

NEKAD NEVADIET AUTOMAŠĪNU, MOTOCIKLU VAI CITU TRANSPORTLĪDZEKLI NARKOTIKU IETEKMĒ!

NEKAD NELIETOJIET NARKOTIKAS SVEŠU CILVĒKU SABIEDRĪBĀ!

NEKAD NELIETOJIET NARKOTIKAS KOPĀ AR CILVĒKIEM, KURI IR NOSLIECI UZ NEADEKVĀTU UZVEDĪBU!

NEKAD NELIETOJIET NARKOTIKAS AGRESIJAS, DEPRESIJAS UN CITU NEGATĪVU PSIHISKU STĀVOKĻU STĀVOKLĪ.

NEKAD NELIETOJIET BĪSTAMAS NARKOTIKU KOMBINĀCIJAS!

NEKAD NELIETOJIET NARKOTIKAS, JA JUMS IR KONTRINDIKĀCIJAS VESELĪBAS STĀVOKĻA DĒĻ.

NEKAD NELIETOJIET NARKOTIKAS PAAUGSTINĀTAS BĪSTAMĪBAS VIETĀS: PIE ŪDENSTILPNĒM, UZ MĀJU JUMTIEM UN KEMPINGOS

NEKAD NELIETOJIET NARKOTIKAS PIRMS SVARĪGIEM NOTIKUMIEM UN DARĪJUMIEM

NEKAD NELIETOJIET PIRMS SPORTA UN PELDĒS, KUR IR IEVĒROJAMA SLODZE SIRDS UN ASINSVADU SISTĒMAI

NEKAD NELIETOJIET NARKOTIKAS VIETĀS, KUR NAV SAKARU, KĀ ARĪ VIETĀS, KUR NEATLIEKAMĀS PALĪDZĪBAS DIENESTAM BŪS GRŪTI JŪS SASNIEGT

NEKAD NEIZVAIRIETIES IZSAUKT NEATLIEKAMO PALĪDZĪBU NARKOTIKU PĀRDOZĒŠANAS APSTĀKĻOS.

FdrfCw20nu


Izsaukt neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķus ir galēja nepieciešamība. Ja jūs viņus neizsaucat par sīkumiem, tad ārkārtas situācijās to nedrīkst atstāt novārtā.

Ir nepieciešams izsaukt vietējo neatliekamo palīdzību.
  • elpošanas apstāšanās.
  • Sirdslēkme.
  • Konvulsīvi krampji.
  • Apziņas zudums.
  • Bīstami garīgi stāvokļi.
  • Ja pastāv apdraudējuma risks lietotājam un citiem, un jūs nevarat palīdzēt.
  • Opiātu pārdozēšana, jo jums nav pretlīdzekļa .

Tātad, ja ievērosiet šos vienkāršos noteikumus - jūsu dzīvē būs daudz mazāk problēmu, kas saistītas ar narkotiku lietošanu. Rūpējieties par sevi un saviem tuviniekiem.
 
Last edited by a moderator:

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Kā lasīt interneta arhīvu datus par ieteicamajām sāls formas vielu devām ? Vai tas attiecas uz visu sāli vai tikai uz % no saistītā amīna brīvās bāzes? Dažreiz man tas ir neskaidrs, jo izmanto dažādas skābes, arī frībāzu:anjonu attiecība nedaudz atšķiras. IMHO tas ir ļoti svarīgi cilvēku veselībai, lai to noskaidrotu.
 

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2022
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Es vienmēr pārliecinos, ka man blakus ir mani ceļojuma sēdētāji, kad es smēķēju cigaretes.
Ja nopietni, pieklājīgs ceļvedis, paldies, cilvēks.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
iesaku sākt ar vielas nosaukumu
kura viela jūs interesē?
 

bum1esh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 28, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Paldies par šo informāciju, tā palīdzēs cilvēkiem, kuri drīzumā gatavojas lietot zāles
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Teorētiski jums ir taisnība. Bet būsim godīgi, kurš no mums to jau ir darījis ar visām vielām, ko esam lietojuši. piemēram, es līdz šim esmu veicis tikai 2 braucienus ar tīru sērkociņu. Laiks nekad nav bijis plānots, ja vien es nebiju paņēmis un plānoju patērēt mājās. Neviens man nekad nav teicis, kāda ir droša deva. Ar xtc tabletēm, piem., to nevar pateikt neviens, izņemot preseri. Izvairīties no riska, labi, bet tas ne vienmēr izdodas. Labi, es varu sniegt pirmo palīdzību, un es vienmēr esmu sevi par to informējis. kā beigt vai mazināt ceļojuma sekas.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Tas, ka kāds vai pat lielākā daļa cilvēku neievēros drošas lietošanas ieteikumus, nenozīmē, ka šādi ieteikumi nav nepieciešami vai ka tie nav jāraksta. Kāds var nojaust vai intuitīvi saprast lielāko daļu no tiem, bet tomēr neievērot. Un kāds pat nav ieskatījies šajā virzienā, un varbūt šis raksts un tajā (kā arī citos mūsu foruma rakstos) gūtās zināšanas kādam palīdzēs izvairīties no nepatikšanām vai pat izglābs dzīvību. Tā ir laba motivācija, tāpat kā man.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Pilnībā piekrītu jums, ka tās nav bezjēdzīgas zināšanas. Taču mana pieeja būtu vispirms noskaidrot, kā darbojas atsevišķas vielas (visas iespējas), kā tās radās un kāda veida atkarība varētu rasties. Tieši caur tādiem tekstiem kā šis mācību teksts es uzzināju par šīm vielām. tikai pamēģini, ar pareiziem preparātiem nekas nenotiks... tā ir ar dažām vielām, bet ir arī citas vielas, kurām pietiek ar vienreizēju lietošanu bez sīkāka skaidrojuma... un tu ieslīgsti atkarībā. Jebkurā gadījumā man nepatīk konteksts: labi sagatavojies, tad nekas nenotiks, lai arī ko tu lietotu. Tā vienkārši nav, ja tu nekad neesi pārvarējis atkarību.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Es saprotu jūsu viedokli un kopumā to atbalstu. Es redzu kontekstu nedaudz savādāk - sagatavojieties, un jūs varēsiet samazināt riskus. Raksta beigās autors norādīja, ka jums būs mazāk problēmu, taču neviens neapgalvo, ka problēmu nebūs vispār vai ka tās ir neiespējamas. Tā tas noteikti nav. Jebkura psihoaktīva viela ir risks - veselības, psihiskais, sociālais utt. Un cilvēkiem vajadzētu spēt pieņemt apzinātu lēmumu par vielām, izprotot un uzņemoties atbildību par to. Varbūt šajā brīdī ir vērts vairāk uzsvērt, lai novērstu neskaidrības.
 
Top