fentanils pret morfīnu

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
man interesē, vai fentanils usp var man likt justies labi tā ir 200mcg tablete, vai tā kaut ko darīs, vai man vajag lielāku daudzumu un vai man to lietot iekšķīgi vai vienkārši izkausēt un injicēt?


no otras puses, man ir arī 10 mg morfīna tablete, lūdzu, pasakiet, vai man to vajadzētu lietot ar šļirci vai iekšķīgi?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Lai ko jūs darītu ar fentanilu - nedariet to viens pats, labāk nedariet ar to vispār neko. Runājot par fentanilu, pārdozēšanas risks ir ļoti augsts. Tāpēc es negribētu spekulēt par devas pietiekamību vēlamajam efektam.
Vidējā deva ir 25-50 mcg. 200mcg var būt daudz. Tas ir atkarīgs no cilvēka svara. LD50 ir 3 mcg/kg.
Neaizmirstiet arī par to, lai pie rokas būtu naloksons.

Morfīna tabletes jālieto iekšķīgi. Turiet līdzi naloksonu.
 
Last edited by a moderator:

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Daudzējādā ziņā atkarīgs no jūsu pieredzes ar opioīdiem. Es uzskatu, ka tabletes ir radītas, lai tās lietotu iekšķīgi. Tostarp arī sublingvāli.

Fentanila vidējā deva ir no 25-50 mcg. Tad ir spēcīgas devas. Tas attiecas uz sublingvālo lietošanu. Kopumā fentanils ir ļoti aktīva viela, es neiesaku lietot 200 mcg uzreiz.

Attiecībā uz morfīnu tā vidējā deva ir aptuveni 15 mg iekšķīgi. Nav nepieciešams apgrūtināt ar šļirci.
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ko darīt, ja es sasmalcinu 10 mg morfīna tableti un to izsmēķēju? vai tā būtu problēma?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Izmēģiniet ODSMT.I dzirdēju ļoti labas lietas, un devas ir mgs nevis mcgs, tāpēc tā ir daudz drošāka.Stay drošs cilvēks.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Nevajadzētu rasties nekādām problēmām. Bet morfija tabletēm vienmēr ir apvalks, vēlams to noņemt.
 

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
mana pirmā pieredze ar fentanilu, es pasūtīju 100mcg/2ml fentanila no tiešsaistes aptiekas mūsu valstī nav vajadzīga recepte, lai pasūtītu tiešsaistes medikamentus neatkarīgi no tā, kādi medikamenti ir thry. tāpēc es izstūcu visu 100mcg caur manu intravenozo līniju ļoti lēni tas man nepadarīja mani augsts, kāda vilšanās!! es tikai jutos reibonis. nekad vairāk to nav mēģinājis. no manas pov 200mcg nav prob, ja jūs ļoti lēni stumjat šļirci.

Tomēr man ir rinda
vai heroīns un fentanils rada tādu pašu reibumu? un kāda ir šī reibuma sajūta?
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Heroīns rada daudz lielāku eiforiju nekā fent. Fent ir labs tikai tad, kad esi slims, bet tev ir nepieciešams, lai tu nebūtu slims, un tā cilvēki mirst. Es vispār neiesaku lietot fentanilu, ja vien jūs vienkārši uzliekat plāksteri. Ja jūsu nodoms ir IV farmācijas opiāti un jums nav nepieciešams skripts, vienkārši pasūtiet morfiju vai oksi.

Jebkurā gadījumā tīrs, jauks #4 vienmēr būs opiātu karalis.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
MS Contin 30 mg ir tas, ar ko es pirms daudziem mēnešiem sāku savu ilgo opiātu ceļojumu. Jums kā pilnīgam iesācējam bez problēmām vajadzētu spēt iedzert tik daudz - jūs noteikti jutīsieties labi, nedaudz manāmi, bet ne smagi apreibināti - morfijs vienkārši nesniedz tādu efektu neatkarīgi no tā, cik daudz jūs lietojat. Nesaku, ka ar morfiju nevar pārdozēt, bet jums patiešām ir jācenšas. No otras puses, no fentanila cilvēki krīt kā mušas - gan iesācēji, gan eksperti. Es vispār nesāktu lietot fentanilu, it īpaši IV, ja vien tas nav galējais līdzeklis un jūs labi zināt, ko jūs iepērkaties, tas ir patiešām pārāk viegli apjebties, vai nu pašam, vai jūsu piegādātājam (piemēram, atstājot karsto punktu), un, ja jūs esat viens un esat izgājis šo punktu, no kura nav atgriešanās, tas ir viss. Sāciet ar mazāk, vienmēr varat ņemt vairāk. Ja jums ir pieejams morfijs, es vienkārši pie tā pieturētos. Gribētos, lai man tāds būtu :B ...
 
Top