Question FC acetilēšanas jautājums

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Es domāju par dažu dubultaizvietotu katinonu radīšanu un to bioloģisko pārbaudi pirmo reizi histroijā.

Ko es esmu pasūtījis:

1. 4hlorotulēns
2. 3hlorotoulēns

Es ceru, ka no viena no tiem pēc acetilēšanas var iegūt 4Hloro3metilpropiofenonu, bet no otra - 4metil4hloropropiofenonu, ja kāds var man to droši pateikt, es būšu priecīgs.

Man ir daži kilogrami AlCl3 un litrs propionhlorīda, ko es izmantošu eksperimentā. Es neatceros, vai, veicot FC, propionskābes hlorīds un Alcl3 veido kompleksu, kuram, lēnām pievienojot aromātisko benzolu, veidojas ketons, vai es kļūdos? Būs priecīgs, ja kāds ar zināšanām atbildēs uz šo jautājumu, vai arī man vajadzēs visu izpētīt pašam, kā vienmēr...

Kad būs pasūtījums, es dokumentēšu sintēzi (sintēzes mērķis: 3hlor4metilmetkatinons un 4hlor3metilmetkatinons.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
282
Points
63
Jūs runājat par Frīdela-Kraftsa ACILATĀCIJU, acetilēšana ietver tikai acetila grupas pievienošanu, kas nav tas, ko jūs vēlaties. Acilēšanas ar propionnilhlorīdu (propionskābes hlorīdu) un halogenētiem toluēniem produktu nav tik viegli paredzēt kā tikai toluēnam. Halogēni ietekmē arī to, kur acilgrupa pievienojas benzola gredzenam. Izpētiet vairāk un vienmēr izmēģiniet reakciju nelielā mērogā.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
paldies par atbildi, vai jūs zinājāt, ka, izmantojot grignardu ketona pagatavošanai, es iegūšu vēlamo aromātisko struktūru ?
 
Top