Fake P2NP

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Saskaņā ar vairāku dzelteno kristālu paraugu, kas pārdoti kā P2NP, TLC rezultātiem pēdējā laikā tiek pārdots daudz pilnīgi vai daļēji viltotu P2NP. Nu tas ir vienkārši pārāk vienkārši, vienkāršs nitrostirēns, kas izgatavots no benzaldehīda un nitrometāna, izskatās diezgan identiski, smaržo identiski un tikai neražo Amph.

Ja kāds zina pārdevēju, kas ES pārdod īstu P2NP par pienācīgu cenu (lūdzu, ne nitroķīmi) un ir gatavs sniegt (apmaksātu) paraugu, lūdzu, rakstiet man. thx.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Sveiki, paldies par informāciju. Vai varat mums pastāstīt, no kā jūs saņēmāt viltoto p2np? Intereses labad, kāpēc jūs nepasūtījāt nitroķīmi? Es plānoju drīzumā veikt testa pasūtījumu no nitrochemis.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Esmu pilnīgi pārliecināts, ka nitrochemis ir ļoti kvalitatīvs, es tur pasūtītu, ja nebūtu citu personisku iemeslu, kas šobrīd to neļauj izdarīt.
Paraugus man iedeva citi, kuriem bija problēmas ar pienācīgu rezultātu iegūšanu, neviens no viņiem man gan neteica, no kā tieši kāds paraugs tika iegādāts, un jebkurā gadījumā es neteiktu nevienu vārdu, jo tās ir tikai baumas.
Tomēr smieklīgi, ka vislabāk izskatījušies paraugi bija vissliktākie, kamēr dīvaini tumši eļļaini izskatītais paraugs deva diezgan labus rezultātus.

Es redzēju, ka bieži vien to pārdod kā "nitrostirēnu", un, lai gan P2NP pieder nitrostirēnu saimei, nitrostirēns vienkārši NAV tas, ko jūs vēlaties.
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Bm-ķīmija man strādāja labi , es domāju, ka u var pasūtīt vismaz 20g.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Arī es saindējos ar pārdevēju vārdā Pīkss, kurš pārdod sliktu viltotas A eļļas partiju.
 
Top