Looking for a vendor ES piegādātājs dzīvsudraba (II) nitrātam CAS 10045-94-0 amfetamīna brīvās bāzes sintēzes vajadzībām

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Cienījamā Breaking Bad kopiena,

Es esmu Koko, esmu aktīvs DN kopš dažām nedēļām.

Kopš 4-5 mēnešiem es veicu misiju, lai izprastu amfetamīna frībāzes sintēzi.
Galvenokārt es meklēju 2 sintēzes metodes:

1. Amfetamīna brīvās bāzes ražošana no P2NP un dzīvsudraba (II) nitrāta.
2. Amfetamīna brīvās bāzes ražošana no APAAN

Lai gan man nav problēmu piegādāt visus prekursorus 2. sintēzes metodei, esmu ieinteresēts (pētniecības nolūkos) izmantot arī 1. sintēzes metodi. Lai varētu labāk izprast visu ražošanas procesu.

Pēc Dread & BB skenēšanas esmu atradis vairākus (potenciāli) uzticamus P2NP piegādātājus, bet joprojām trūkst atrast kādu, kas varētu piegādāt dzīvsudraba (II) nitrātu Eiropas Savienībā.

Man ir piegādātāji Ķīnā/Indijā, kas varētu piegādāt dzīvsudraba (II) nitrātu par 1 850 €/KG, ieskaitot ekspressūtījumu un muitošanu, bet es neesmu pārāk apmierināts ar šāda karsta produkta sūtīšanu caur vairākām muitas pārbaudēm, tas ir pārāk riskanti.

Ir dažādi Eiropas uzņēmumi, kas pārdod šo produktu, bet tikai reģistrētiem uzņēmumiem un ar daudziem ierobežojumiem.

Es būtu priecīgs, ja šeit atrastos kāds, kas varētu palīdzēt un varbūt dot man saiti uz uzticamu DN pārdevēju vai citu veidu, kā to pasūtīt (piemēram, kā Nitrochemis P2NP).

Precīzs produkts, ko es meklēju, ir:

Dzīvsudraba (II) nitrāts CAS: 10045-94-0

Es nemeklēju monohidrātu, (I) nitrāta variantus vai parasto dzīvsudrabu.

Es gaidu atbildes no jums.

Sirsnīgi,

Koko
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Labdien, Vai esat mēģinājis jautāt piegādātājiem no sadaļas Saraksti?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Hei tur,

Es sazinājos ar vienu no tiem, kam bija vislielākais produktu klāsts (Constantylious).

Pašlaik gaidu atbildi.

Ja man neizdosies atrast uzticamu piegādātāju, vai jūsu ieteikums būtu sintezēt to pašam?
Ja jā, vai jūs varētu norādīt saiti uz kādu rokasgrāmatu šeit, forumā? Heisenbergs man teica, ka tāda ir, bet diemžēl es to nevarēju atrast.

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Es to esmu atradis vienā no jūsu iepriekšējiem ziņojumiem:

Tagad mēs gatavojam dzīvsudraba sāli. Paņemam no aptiekas dzīvsudraba termometru, ietinam to papīrā, salaužam to apakšējā galā. Visu dzīvsudrabu ielejam glāzē, kur pēc tam pievienojam 4 ml slāpekļskābes (70%). Neaizmirstiet, ka dzīvsudraba tvaiki ir bīstami veselībai! Lai uzsāktu reakciju, glāze bija jāuzkarsē līdz aptuveni 50 grādiem, ik pa laikam maisot. Viss dzīvsudrabs izšķīda apmēram 30 minūtes, un no stikla izdalījās oranža gāze - slāpekļa oksīds (IV). Reakcijas vienādojums ir šāds: Hg + 4HNO3 ----> Hg(NO3)2 + 2NO2 + 2H2O

Kad es lūdzu rokasgrāmatu, es atsaucos uz video rokasgrāmatu, par kuru man stāstīja Heizenbergs un kuru es nevarēju atrast.

Cincerly,

Koko
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/preparation-of-mercury-nitrate-with-subsequent-use-in-al-hg-video.222/
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Liels paldies, draugs! Tas bija liels palīgs! Iekļaus to savā rakstā!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Varbūt šeit:
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Viņi sniedza aizliegtas preces un pieņem tikai reģistra maksājumus ?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
N2O3 ir labs produktu avots, taču dažiem produktiem tie pieprasa "galalietotāja paziņojumu" un PVN maksātāja numuru.

Es domāju, ka viņi ir mazliet vairāk zaudēt, kad runa ir par noteikumiem, bet paturiet to prātā, pasūtot tur, tas parādīsies pasūtījuma formulā tīmekļa vietnē.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

paturiet prātā, ja viņi pieprasa vat NR, viņi var nosūtīt tikai kadrus no vat NR.
un daži uzņēmumi iet pat finansēt, ka bankas kontam arī ir jābūt savienotam ar vat vai īpašnieku.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Jā, tas ir ļoti loģiski, tbh. Būtu interesanti mēģināt apmuļķot šo sistēmu, izmantojot viltotu ID un fiktīvu uzņēmumu vai viltotu uzņēmumu sistēmu.

Tomēr es jau esmu atradis risinājumu iepriekš aprakstītajai problēmai :) Tas bija vecs ieraksts no pagājušā mēneša!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Man radās šāda problēma ar šo galalietotāja paziņojumu u. c. un es atradu gudru risinājumu...
Ķīmiskām vielām, kas tiek pārdotas tikai uzņēmumiem:

1. solis:
Meklējiet internetā uzņēmumu, kas izklausās pēc tā, vai tam varētu būt nepieciešamība izmantot ķīmiskās vielas jebkāda veida ražošanā.

2. solis:
Meklēt Impressum un uzņēmuma īpašnieka vārdu un uzvārdu.

3. solis:
Meklēt Pinterest ID karšu un pasu veidnes, Ja jums paveiksies, jūs atradīsiet līdzīgu nosaukumu, tad jūs izmantojat lietotni vai datora programmu, lai rediģētu nosaukumu uz veidnes, ka šķiet, ka tas ir uzņēmuma īpašnieka ID.

Lielākoties PVN vai Vācijā UST-ID var atrast arī Impressum.

Tad izveidojiet e-pasta adresi, kas ir līdzīga uzņēmuma adresei.

Pēc tam jūs izveidojat kontu piegādātāju veikalā un pasūtāt pieprasītos produktus. Piegāde uz adresi, kurai jums ir piekļuve. Kad esat gala lietotāja izziņai, aizpildiet datus no veidnes ar adrešu, kuru izmantojat saņemšanai.
Mainiet nosaukumu pie zvaniņa pie ieejas durvīm un pastkastītes.
Tas ir mazliet darbietilpīgs, bet man tas ļoti labi nostrādāja.
Jums vajadzētu izmantot papildu tālruni tikai šāda veida "darbam".
Es ceru, ka es varētu jums palīdzēt
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Labs ceļvedis! Paldies par ieguldījumu

Vislabāk būtu iegūt digitālo identifikatoru, kas 100% atspoguļo nosaukumu
 
Top