Question Efedrīns 50-98-2 cas

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
HI, ja kāds zina, ka efedrīns darbosies, visi precīzi zina, par ko :)).
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
ja no šīs EPHEDRINE jūs varat veikt Meth
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Ja kāds zina kā, kāds var. Bet tas ir fakts, bet kāds ir jūsu qustion????
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Ja nezināt atbildi bro jūs, lūdzu, neatbildiet, domāju, ka visi sapratuši jautājumu. :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Protams, 😆izmantojiet meklēšanas funkciju. Efedrīnam / pseidoefedrīnam ir 2 hirālie centri, un reducējot ir noņemts pirmais, kas nozīmē, ka abi produkti iziet vienu un to pašu reakciju, lai iegūtu vienu un to pašu produktu Efedrīns un pseidoefedrīns ir savstarpēji aizvietojami.
Ei, nepērc no manis, bērns😆
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
mate es zinu, ko jūs domājat, bet ne katrs efedrīns ir labs tam
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Pastāv tikai 1 efedrīns, tam ir 2 enantiomēri. Es varētu vienkārši pateikt jums atbildi, bet labāks veids ir jums pašiem pačukstēt un noskaidrot.
1. Dodieties uz Vikipēdijas lapu par efedrīnu un atzīmējiet alfa oglekļa chiralitāti.
2. Meklējiet "D-metamfetamīns", noklikšķiniet uz "pics" un atzīmējiet alfa oglekļa hialitāti. Kurš no tiem jums ir nepieciešams, 1s,2r vai 1r,2s.
Saki mums atbildi💩
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Mate es nevēlos darīt metamfetamīnu vai kaut ko tamlīdzīgu, es varu sakārtot efedrīnu es saņēmu 2 diffrent numuru un es nezinu, kurš no tiem ir labāks, vai ja jūs varat veikt metamfetamīnu no abiem, domāju, ka Jautājumi ir paredzēti, bet ja neviens nevēlas atbildēt, man vienalga.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Metamfetamīnu kāds, kurš var, var izgatavot no abiem. Pseido un efe. Bet, kā saka @Frit Buchner: uzzini par enantiomēriem/izomēriem. Es arī neesmu pietiekami zinošs, lai dotu padomus, bet izskatās, ka varu tev dot nelielu padomu.
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Bro im nav jautāt, vai es varu veikt no efedrīna vai pseido es zinu, es varu veikt no abiem es jautāju, vai es varu veikt no katra efedrīna, man ir iespēja piedāvāt šeit forumā abi ir efedrīns, bet atšķirīgs numurs CAS viens ir HCL, tāpēc es zinu, un otrais ir brīva amīna.... ASK jo domāju, ka daudzi cilvēki būs interesanti par šeit.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Izskatās ļoti koriozs, jūs vēlaties kaut ko piedāvāt un nezināt ko? Paskatieties to Google vai uz etiķetes.
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
nepareizi domājot, es zinu, ko gribu piedāvāt, man iepriekš bija cirrus vai EPHEDRINE ARENA, man nav jāzina viss, Arena ir EF HCL, un es neesmu atradis nevienu aptiekas produktu, kas satur brīvu amīnu,
tas ir par to
 
Top