Question dtox metode

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
nepieciešams padoms par metodēm, lai detoksikētos no opiātiem un dvēselēm, lai saņemtu produktus detoksikācijas metodei
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Atkarībā no opiāta. Pirmā lieta, kas jādara, risinot fiziskās atkarības problēmu, ir jāpāriet uz visilgāk iedarbīgo zāļu formu, ko varat atrast, labi noder bupropiona plāksteri. Tad vienkārši proporcionāli samaziniet devu, t. i., 10 mg devu, ja noņemat 2 mg, lai tā būtu 8 mg, tā tiek samazināta par 20 %. Tad, samazinot devu no 8mg, jūs atkal neizņemsiet 2mg. Man vajadzēja 2 nedēļas, lai atbrīvotos no perorālā morfīna "atkarības" (4-5 mēnešus 10mg ik pēc 4 stundām vai tā izrakstīts), tiklīdz man bija zemas devas, es pārgāju uz kodeīnu.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Ja jūs lietojat heroīnu, jūs varētu to samazināt, līdz jums vienmēr ir slikti, un tad pāriet uz norcos vai kaut ko citu, tad pāriet uz to augu, ko izmanto visi..sākas w a k.tā koks.tad jums vajadzētu meklēt megadosing ar vitanim c.I reiz atbrīvojos no heroīna ar megadosing vit c un nedēļu metadonu, pēc tam, kad neefef, lietoja valiumu mēnesī.Es biju bez opiātiem divus gadus, tad iekritu fent.been palīdzot cilvēkiem off frnt tādā pašā veidā, bet es piliens uz herion no fent.then dserios tabletes, tad vājas tabletes un vitamīna c megadoding.look ip megadosing..its skarbs, bet pārsteidzoši effective.theres cālis, kurš jyst izmanto to pie viņas rehabilitācijas un utt wirkin..good luvk mans frirnd.i eish yiu labākais.
 
Top