Question Caururbšana cauri borozioloģijai 3.3

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Tātad mans jautājums ir, vai kādam ir praktiskas zināšanas par caurumu urbšanu borosilikateglas 3,3 ar volframa karbīda vai dimanta urbi?

Man runa ir par izmēriem 20-35 mm diametrā.

Iemesls ir tāds, ka būtībā visas 10 000 separācijas piltuves nav noliktavā, vienīgās pieejamās ir no Duran u.c., un tās sasniedz 500$ bez piegādes.

Tāpēc es izdomāju, kāpēc gan neuzbūvēt vienu pats.

10 000 l kolba ar apaļu dibenu, 40/45 kakliņu, reduktoru 40/45 - 29/32, 29/32 krājuma krānu, izmantot divvirzienu ekspoxyglue, kas izturīgs pret acetonu un līdzīgiem spēcīgiem prekursoriem, un izurbt caurumu kolbas apakšā, ET VOILA! Seperatorijas piltuve par mazāk nekā 60$
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tā ir diezgan muļķīga ideja, pirmkārt, iespēja, ka jūsu modificētā separācijas piltuve pēc šādas "modifikācijas" saplīsīs pirmajā lietošanas reizē, ir 100/100.
Pēc šādas modifikācijas stikls ir "jākalibrē", tā struktūra būs sabojāta, ja tas netiks izdarīts, pat ar noskaņojumu tas nebūs tik izturīgs, kāds tas bija, kad tas tika pūsts.
Hdpe vai pp bungas uz rāmja ar vārstu, kāpēc ne? Vai arī, ja uzstājat uz stiklu, sameklējiet proffesional stikla pūtēju, lai tas apakšā uzstādītu vārstu, ja jums vēl ir tādas detaļas.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Es saprotu, ko jūs sakāt, bet jūs runājat par "rūdīta stikla" īpašībām, ar kurām man ir kāda pieredze.

Borosilikāta stiklam ir atšķirīga ķīmiskā uzbūve.

Esmu lasījis forumos par dažiem cilvēkiem, kas to ir izmēģinājuši, un pat redzējis video youtube, kuros cilvēki urbj caurumus BSC 3.3.

Bet mani vairāk interesēja cilvēki, kas to ir darījuši no ķīmiskās reakcijas viedokļa.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Veicu neskaitāmus improvizācijas darbus, un man jāsaka, ka pat ar argumentētu mācekļa pieredzi zinātniskajā stikla pūšanā, izmēram, ar kuru jums ir darīšana, nevajadzētu pieiet amatieriski.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Piekrītu @UWe9o12jkied91d. Jūsu kolba plaisās sliktākajā brīdī veiksmes urbšanas gadījumā. Šīm manipulācijām ir vērts izmantot plastmasas kannu.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Esmu daudzkārt strādājis ar stikla urbšanu, tomēr tas nebija borsilikāts. es saprotu jūsu dilemmu, bet es nedomāju to darīt. volframa karbīda veida bumbiera vai šķēpa formas urbiņš izies cauri 1/4" stiklam kā nekas, bet šāds diametrs ir nesasniedzams bez dimanta caurumu zāģa. iespējams, tas ir viegli, lai vienā vai vairākos punktos no cauruma ātri izplūstu stresa lūzums, atvainojiet, es nevaru būt iedrošinošāks, mans draugs. mazs caurums liels varbūt, liels caurums nekādi.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Labi,

Bija vērts mēģināt, bet šķiet, ka ideja ir no galda, paldies par visu ieguldījumu.
 
Top