Question Vai metam un mdma hlorīdam ir kādas espesiālas pazīmes rentgenā?

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es personīgi zinu divus gadījumus, kad cilvēki tika pieķerti, mēģinot bagāžā pārvest hašišu, kas iepakots kā ievārījums. Abi gadījumi notika laikā, kad mūļi šo preci nesa caur rentgenu. Nezinu tehniskas detaļas, bet pieļauju, ka, iespējams, šim produktam varētu būt kāds īpašs spīdums rentgena staru laikā.

Bet kā ir ar metamfetamīnu un mdma hcl šķidrā veidā? Kā tas izskatās zem rentgena stariem? Vai jums ir zināmi gadījumi, kad, šķērsojot robežu, šādas vielas tika identificētas?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Es neesmu eksperts.

Tomēr rentgens ir labs veids, kā noteikt, vai kaut kas kaut kur nedrīkst atrasties.

Džemā esošās zāles var izskatīties citādi nekā parastā ievārījumā. Tā vairāk ir tāda kā sistēma "tas izskatās ne tā, izpētīsim to".
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es biju ieskatījies rentgena televīzijas introskopu ievadā, ko izmanto bagāžas un paku pārbaudei. Īsi sakot, ar tiem var viegli noteikt monoatomiskas vielas. Ar tiem var atšķirt arī organiskos un neorganiskos savienojumus un blīvumu.

Attiecībā uz daudzatomu savienojumiem ir cits stāsts: ja es pareizi saprotu problēmu, inženieri kalibrē iekārtu, lai tā atšķirtu tikai dažus savienojumus. Bet tas ir ļoti sarežģīts uzdevums, tāpēc šādu vielu skaits ir ļoti ierobežots, un galvenokārt tas attiecas uz sprāgstvielām.

Attiecībā uz narkotikām jautājums ir atklāts. Hašiša gadījumā es saskatu trīs iespējas: vai nu hašišs stikla burkā izskatās blīvāks nekā ievārījums, un tas piesaista uzmanību, vai arī tas var izskatīties pēc kādas sprāgstvielas, vai arī mašīna ir ieprogrammēta uz šo vielu.

Pagaidīsim, varbūt daži cilvēki zina vairāk par to, cik tālu zinātne ir tikusi šajā jomā.
 
Last edited:
Top