Question DE biznesa koncepcija

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Meklē kādu, kas ir saistīts ar kultūristu "apgādes" jomu un kas būtu ieinteresēts kādā ar to saistītā ražošanā/pārdošanā, Ne BtMG lietas, arī ne Jaunu psihoaktīvo vielu likuma lietas. Ne hit and run, bet kaut kas, kas paredzēts ilgam laikam, būtu ideāli piemērots kā sava veida aktīvs pensiju fonds. Tā, protams, ir niša, tomēr pietiekami liela, lai saujiņai cilvēku nodrošinātu labu, ļoti labu iztiku.

Un atvainojiet, es šeit nepublicēšu, kas tieši tas ir, un man būs jāpārliecinās, ka cilvēks ir piemērots šim, pirms es pastāstīšu, pls pieņemiet to arī tad, kad jūs PM man par šo jautājumu.
Un neuztraucieties, tas ir projekts, kas prasa specifiskas prasmes un zināšanas, lai to realizētu, tas ir vairāk nekā tikai laba ideja.

Plāns ir vadīt to kā uzņēmumu, ar reālu plānu, izmaksu un risku analīzi, samazinātu ietekmi uz vidi, ieguldījumu fāzi (3 līdz 9 mēneši), konsolidācijas fāzi (~ 12 mēneši), kurā lielākā daļa peļņas tiek atkārtoti ieguldīta biznesā, un pēc tam var domāt par Spin-Offs vai pārdot to pilnībā vai ļaut tam darboties, galveno uzmanību pievēršot drošībai un kvalitātei.

PM man
 
Top