Question Bīstamība, ko rada tabletes ar beigušos derīguma termiņu.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Sveiki, sveiki!

Mums lūdza kādam piegādāt ritalīnu (metilfenidātu), tāpēc mēs ķērāmies pie darba, lai atrastu vietu, kur tos iegādāties.
Mūsu valstī tie ir pieejami tikai ar receptēm, tāpēc mēs vērsāmies tumšajā tirgū.
Mēs atradām Ritalin 10 mg par lielisku cenu, bet tabletes ir ar beigušos derīguma termiņu, tās ir aptiekas kvalitātes, bet ar beigušos derīguma termiņu. Un šķiet, ka arī visos citos piedāvājumos tiek piedāvātas tabletes, kurām beidzies derīguma termiņš, lielākajā daļā ir norādīts, ka tām ir beidzies derīguma termiņš.

Mūsu galvenās bažas ir šādas: vai ir atļauts pārdot tabletes, kurām beidzies derīguma termiņš? Paturiet prātā, ka runa ir par metilfenidātu, kas ir diezgan bīstams, tas varētu jūs izkropļot, vai ne?

Otrs mūsu jautājums: pārlūkojot tirgu piedāvājumus, mēs pamanījām, ka lielākajai daļai tablešu ir beidzies derīguma termiņš... mēs redzējām Ritalin, Oxycontin un pat Diazepam, kā šīs zāles tiek iegūtas, ja tām ir beidzies derīguma termiņš? Vai šie pārdevēji vienkārši iet un rakņājas pa aptieku atkritumiem? Lūdzu, paskaidrojiet mums, mēs nespējam to saprast.

Paldies, ka lasāt, brāli!
 
Solution
Update!

We done did more digging and found out:

1. Pills are okay to be consumed after their expiration date. Why? The expiration date is the maximum time the research company that tested the meds tested it for. (example: Lets say we have a pill and we wanna see when it will expire and so we test it for only 5 years and no longer. We would say the pill expires after 5 years only because we didnt test it for longer even tho the expire date could be maybe 10, we dont know because we didnt test it for 10)

2. We found out that most pharmacies incinerate their expired products, meds and not throw them out like we first thought.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Atjaunināt!

Mēs izdarījām vairāk izpētes un noskaidrojām:

1. Tabletes ir atļauts lietot pēc to derīguma termiņa beigām. Kāpēc? Derīguma termiņš ir maksimālais laiks, uz kādu pētniecības uzņēmums, kas pārbaudīja medikamentus, tos testēja. (piemērs: Piemēram, mums ir kāda tablete, un mēs vēlamies noskaidrot, kad tās derīguma termiņš beigsies, tāpēc mēs testējam to tikai 5 gadus un ne ilgāk. Mēs teiksim, ka tabletes derīguma termiņš beidzas pēc 5 gadiem tikai tāpēc, ka mēs to nepārbaudījām ilgāk, lai gan derīguma termiņš varētu būt 10 gadi, mēs to nezinām, jo mēs to nepārbaudījām 10 gadus).

2. Mēs noskaidrojām, ka lielākā daļa aptieku sadedzina produktus, kam beidzies derīguma termiņš, nevis izmet, kā mēs sākumā domājām.
 
Solution

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Jā, un, iespējams, ka tie puiši, kas ir atbildīgi par šo tablešu ar beigušos derīguma termiņu `sadedzināšanu`, ir tie pārdevēji, kurus jūs esat atradis... Ar tabletēm, kurām beidzies derīguma termiņš, nav nekas slikts, tās laika gaitā var zaudēt zināmu % aktīvās vielas, tāpēc var būt nedaudz mazāk, teiksim, par 10% vājākas.
 

Pharmacid

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es nepiekrītu , es biju smags Flunitrazepam vai ielas nosaukums Roofies vai zīmols ROHYPNOL narkomāns.
Reiz es saņēmu kastīti Flunitrazepāma, kura derīguma termiņš bija beidzies pirms 2 vai 3 gadiem, apmaiņā pret kādu hronisku Budu , un es sāku just sāpes muskuļos visu
visā ķermenī .
Pirmā reakcija bija, ka fluni ir benzs, tāpēc varbūt es paņemšu vēl 2 un atslābinās manas sāpes, KĻŪDA, šķiet, ka šie jumti, kam beidzies derīguma termiņš, ar laiku bija mainījušies vai kļuvuši par indi...
Mani 2 cents , turieties prom no medikamentiem, kam beidzies derīguma termiņš, tie var mainīties molukulārā līmenī un kļūt par sava veida indi. BTW es varētu gulēt no muskuļu sāpēm, kas nāca no beidzies roofies
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Zāļu, kam beidzies derīguma termiņš, lietošanas drošība un efektivitāte ir atkarīga no glabāšanas noteikumiem un nosacījumiem.
Ja zāles tika uzglabātas ledusskapī, tad pat pēc 1-2 gadiem ar tām nekas nopietns nenotiks.

Ja derīguma termiņš ir ilgāks par 3 gadiem, tad es šādas vielas nelietošu.
 

Medicine

See my products
Seller
Joined
May 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Manām tabletēm nav beidzies derīguma termiņš
Es varu nosūtīt paraugu, ja nepieciešams
 
Top