Question bojājumu samazināšana

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Kā jūs varat samazināt zāļu ražošanas negatīvo ietekmi (ja esat ķīmiķis, nevis ražotājs)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Es jautāju par sociālo, ekoloģisko, politisko, veselības kaitējumu... (kaitējuma sabiedrībai ierobežošana.).
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Tātad jūs droši vien domājat, ka narkotiku ražošana un pārdošana ir amorāla, jo tā kaitē cilvēkiem. Vai tas ir pareizi?
Ļaujiet padomāt šādi: cilvēki, kas lieto narkotikas paši pret sevi, ir pieauguši cilvēki, kas ir devuši savu piekrišanu. Viņi izvēlas tās iegādāties un lietot, viņiem ir pilnīga kontrole pār to, ko viņi ievada savā ķermenī.

Tāpēc jūs domājat, ka tas ir ārkārtīgi amorāli, tomēr šiem cilvēkiem bija izvēle, un viņi to izdarīja. Ja viņi ir sabojājuši savu dzīvi, tā ir viņu, nevis jūsu vaina. Ja jūs nebūtu to izdarījis, viņi būtu iegādājušies to no kāda cita. Ja jūs patiešām vēlaties samazināt kaitējumu, ražojiet kvalitatīvu produktu vai dodieties pie tādiem ražotājiem kā es, jo es esmu apstiprināts forumā breaking bad kā kvalitatīvs sava produkta ražotājs, kas rūpīgi un ar pūlēm pabeidz katru sintēzes soli, lai ražotu tīrāko, tīrāko un drošāko produktu.

Pievienojieties mūsu grupai, lai uzzinātu vairāk;)

https://bbgate.com/groups/valentino-cartel.73/
 

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Es saprotu. Tā ir atbilde (bet es neesmu ražotājs). Ir daudz citu problēmu. Tā vietā, lai izmantotu Hg/Al vai NaBH4, jūs varat izmantot H2/PdC alumīnija niršanas cilindrā...(Tas ir piemērs. Es neesmu pārbaudījis).
 
Top